×

Nous utilisons des cookies pour rendre LingQ meilleur. En visitant le site vous acceptez nos Politique des cookies.

Absolute beginners lessen, les 80 - fototoestel – Texte à lire

Absolute beginners lessen, les 80 - fototoestel

Débutant 1 cours de de néerlandais pour pratiquer la lecture

Commencer à apprendre cette leçon maintenant

Ik maak graag foto's.

Vroeger had ik een gewoon fototoestel waarin je een rolletje moest doen, wat je dan moest laten ontwikkelen. Er zaten dan vierentwintig of zesendertig foto's op een rolletje. Als de foto's niet leuk waren had je pech, je moest toch het ontwikkelen en afdrukken betalen. Nu heb ik een numerieke camera.

Je kunt zoveel foto's maken als je wilt, en op de computer gooi je de helft weg, en laat een paar leuke foto's afdrukken. Met numerieke foto's kun je veel leuke dingen doen, vooral nu de resolutie van alle camera's zo goed is geworden.

Mijn collega heeft een koffiemok met foto's van zijn kinderen erop, en wij maken elk jaar een kalender met de leukste familiefoto's van het hele jaar!

Learn languages from TV shows, movies, news, articles and more! Try LingQ for FREE