×

We use cookies to help make LingQ better. By visiting the site, you agree to our cookie policy.


image

úryvky od českých osbností, Milada Horáková

Milada Horáková

Ale v zásadě jsem prohlásila orgánům státní bezpečnosti, že setrvávám ještě ve svém přesvědčení

a že také v tom setrvávám, protože jsem ho opírala o názory, stanoviska, vyjádření a informace osob, které pro mě byly autoritou.

A mezi něž počítám také dva nejvzácnější pro sebe lidi, dvě největší osobnosti Tomáše Garrigue Masaryka a Edvarda Beneše, kteří na mě velmi působili během celého mého života.


Milada Horáková

Ale v zásadě jsem prohlásila orgánům státní bezpečnosti, že setrvávám ještě ve svém přesvědčení But basically, I told the state security authorities that I still remain in my conviction

a že také v tom setrvávám, protože jsem ho opírala o názory, stanoviska, vyjádření a informace osob, které pro mě byly autoritou. and that I continue to do so, too, because I have relied on the opinions, views, statements and information of those who have been the authority for me.

A mezi něž počítám také dva nejvzácnější pro sebe lidi, dvě největší osobnosti Tomáše Garrigue Masaryka a Edvarda Beneše, kteří na mě velmi působili během celého mého života. And among them I also count the two rarest people for myself, the two greatest personalities Tomáš Garrigue Masaryk and Edvard Beneš, who influenced me a lot during my whole life.