×

We use cookies to help make LingQ better. By visiting the site, you agree to our cookie policy.


image

Moje jazykové dobrodružství (My language adventure), 20. V Anglii, část 8

20. V Anglii, část 8

Slyšel jsem často, že při učení se jazyků jde také i o komunitu. O tom jsem se dočetl i v té knize. Proto jsem začal číst fora na LingQ systému, abych poznal lidi, kteří na LingQu jsou a také abych se dozvěděl i o jejich zkušenostech s jazyky a v neposlední řadě jsem se chtěl dozvěděl i co nového na LingQu je. Byl jsem ohromen, když jsem se zjistil, že plno lidí zná docela dost jazyků a že se učí i více jazyků najednou. Články na forech jsou vždy velmi zajímavé a také mi docela pomohly zlepšit mou angličtinu. Chtěl jsem účastnit diskuzí na forech více a více. Chtěl jsem rozumět o čem si lidé tam píší. Hodně článků bylo o jejich zkušenostech s učením se jazyků. Někteří na forech vyprávěli svoje vlastní jazykové dobrodružství a bylo to vždy zajímavé si to číst. Osobně si myslím, že je docela dobré se účastnit takovýchto diskuzí v jazyce, který se člověk učí.


20. V Anglii, část 8 20. in England, Teil 8 20\. In England, part 8 20. en Angleterre, partie 8 20. w Anglii, część 8 20. В Англии, часть 8 20. в Англії, частина 8

Slyšel jsem často, že při učení se jazyků jde také i o komunitu. I have often heard that learning languages ​​is also a community. O tom jsem se dočetl i v té knize. That's what I read in that book. Proto jsem začal číst fora na LingQ systému, abych poznal lidi, kteří na LingQu jsou a také abych se dozvěděl i o jejich zkušenostech s jazyky a v neposlední řadě jsem se chtěl dozvěděl i co nového na LingQu je. That's why I started reading a forum on the LingQ system to get to know the people who are on LingQu and also to learn about their language skills and last but not least, I wanted to know what's new on LingQu. Ось чому я почав читати форуми про систему LingQ, щоб познайомитися з людьми, які працюють на LingQ, а також дізнатися про їхній досвід роботи з мовами, і не в останню чергу я хотів дізнатися, що нового в LingQ. Byl jsem ohromen, když jsem se zjistil, že plno lidí zná docela dost jazyků a že se učí i více jazyků najednou. I was amazed when I found out that a lot of people know quite a lot of languages ​​and that they learn more languages ​​at a time. Я був вражений, коли виявив, що багато людей знають чимало мов і що вони вивчають більше однієї мови одночасно. Články na forech jsou  vždy velmi zajímavé a také mi docela pomohly zlepšit mou angličtinu. Forum articles are always very interesting and also helped me a lot to improve my English. Статті на форумі завжди дуже цікаві, а також дуже допомогли мені покращити свою англійську. Chtěl jsem účastnit diskuzí na forech více a více. I wanted to participate in discussions on the forums more and more. Chtěl jsem rozumět o čem si lidé tam píší. I wanted to understand what people were writing about. Hodně článků bylo o jejich zkušenostech s učením se jazyků. Many articles have been about their experiences of learning languages. Někteří na forech vyprávěli svoje vlastní jazykové dobrodružství a bylo to vždy zajímavé si to číst. Some on the forums told their own language adventures and it was always interesting to read. Osobně si myslím, že je docela dobré se účastnit takovýchto diskuzí v jazyce, který se člověk učí. Personally, I think it is quite good to participate in such discussions in a language one learns.