×

image

Czech Step by Step - Krátké české zprávy, Krátké české zprávy: Mistrovství světa v ledním hokeji

Krátké české zprávy: Mistrovství světa v ledním hokeji

Mistrovství světa v ledním hokeji

Od 21. května do 6. června se v lotyšském hlavním městě Riga konalo Mistrovství světa v ledním hokeji. Český hokejový tým si vedl dobře a postoupil do čtvrtfinále, kde ale prohrál s Finskem 1:0, a turnaj pro něj bohužel skončil.

V neděli se hrály finálové zápasy. První, mezi USA a Německem, vyhráli Američané 6:1 a večerní finálový zápas o první místo mezi Finskem a Kanadou vyhrála Kanada 3:2.

Češi v historii vyhráli Mistrovství světa celkem 6x, naposledy v roce 2010.

Zdroj fotografií: unsplash.com

Krátké české zprávy: Mistrovství světa v ledním hokeji Kurze tschechische Nachrichten: Eishockey-Weltmeisterschaft Short Czech news: Ice Hockey World Championship Breves noticias checas: Campeonato del Mundo de Hockey sobre Hielo Nouvelles tchèques : Championnat du monde de hockey sur glace Notizie brevi dalla Repubblica Ceca: Campionato mondiale di hockey su ghiaccio Krótkie czeskie wiadomości: Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie Breves notícias checas: Campeonato do Mundo de Hóquei no Gelo Краткие чешские новости: Чемпионат мира по хоккею Короткі чеські новини: Чемпіонат світу з хокею 捷克短消息:冰球世界锦标赛

Mistrovství světa v ledním hokeji Ice Hockey World Championship Чемпіонат світу з хокею 冰球世界锦标赛

Od 21. května do 6. června se v lotyšském hlavním městě Riga konalo Mistrovství světa v ledním hokeji. Český hokejový tým si vedl dobře a postoupil do čtvrtfinále, kde ale prohrál s Finskem 1:0, a turnaj pro něj bohužel skončil. Vom 21. Mai bis zum 6. Juni fand die Eishockey-Weltmeisterschaft in der lettischen Hauptstadt Riga statt. Die tschechische Eishockeymannschaft schlug sich wacker und kam bis ins Viertelfinale, verlor aber gegen Finnland mit 0:1, und das Turnier war für sie leider beendet. The Ice Hockey World Championship was held in the Latvian capital Riga from May 21 to June 6. The Czech hockey team did well and advanced to the quarterfinals, where they lost to Finland 1-0, and unfortunately the tournament ended for him. Чемпіонат світу з хокею проходив у столиці Латвії Ризі з 21 травня по 6 червня. Збірна Чехії з хокею пройшла непогано і вийшла до чвертьфіналу, де поступилася Фінляндії з рахунком 1:0, і, на жаль, для нього турнір завершився. 5月21日至6月6日,冰球世界锦标赛在拉脱维亚首都里加举行。捷克冰球队表现出色,晋级四分之一决赛,但以1:0负于芬兰,比赛遗憾结束。

V neděli se hrály finálové zápasy. První, mezi USA a Německem, vyhráli Američané 6:1 a večerní finálový zápas o první místo mezi Finskem a Kanadou vyhrála Kanada 3:2. The final matches were played on Sunday. The Americans won 6: 1 first, between the US and Germany, and Canada won 3: 2 in the evening's first place finish between Finland and Canada. У неділю відбулися фінальні матчі. Американці першими виграли 6:1 між США та Німеччиною, а Канада перемогла з рахунком 3:2 у вечірньому першому місці між Фінляндією та Канадою. 决赛于周日进行。美国队在美国队与德国队之间以 6-1 获胜,加拿大队以 3-2 战胜芬兰队与加拿大队之间的决赛。

Češi v historii vyhráli Mistrovství světa celkem 6x, naposledy v roce 2010. The Czechs have won the World Cup a total of 6 times in history, most recently in 2010. Загалом чехи вигравали чемпіонати світу в історії 6 разів, останній раз у 2010 році.

Zdroj fotografií: unsplash.com Джерело фото: unsplash.com 图片来源:unsplash.com