image

Keep it Up! Feb 2022 (The Hebrew Hub Speaking Course), Week 10(העצמה אישית)

Week 10(העצמה אישית)

איך תמצאו את התשוקה שלכם בחיים? הדבר זה שעושה לכם טוב ובזכותו אתם קמים כל בוקר עם חיוך?

לי זה לקח שנים למצוא את התשוקה שלי וזה קרה רק בסביבות גיל ה40. זה הסיפור האישי שלי והתובנה ששינתה בשבילי הכל. אז אחר השירות הצבאי שלי ,אני זוכרת אך הרגשתי אבודה לגמרי וחסרת כל כיוון. תמיד ידעתי שאני רוצה ליצור השפעה גדולה בעולם הזה, פשוט לא ידעתי במה. ריקנות וייאוש סובבו אותי הרבה שנים עברתי בין עבודות שונות, עד שנת בסביבות גיל ה40 החלטתי לעזוב את העבודה השכירה שלי כדי לעשות שינוי משמעותי.

אחד הצעדים הגדולים שעשיתי היה לצאת למסע נשים בן 8 ימים שבו כל החיים שלי השתנו לחלוטין.

זה היה צעד לא קל לעזוב ארבעת הבנים הקטנים שלי ואת בעלי היקר למעלה לשבוע ולצאת למסע ברחבי הארץ עם 200 נשים מכל קצוות העולם. ולמרות החששות וחוסר נוחות החלטתי שאני חייבת לעשות את זה בשבילי. בתחילת המסע אחת מחברותי חטפה רגע קשה של משבר הייתה.... דמעות

כנראה היציאה מאזור הנוחות, העומס והקושי הרגשי כמעט שברו אותה.

ישבתי איתה לשיחה וחיזקתי אותה הפניתי את תשומת לבה לחשוב בסיטואציות ולדברים הטובים שקורים סביבנו, הרוח הנעימה, הנופים המדהים של הארץ שלנו, הנשים המקסימות שסביבנו. הזכרתי שאני שם לכל דבר שתצטרך ונעבור את זה ביחד. אני לא אשכח את הרגע הזה שבו החיוך שלה חזר אליה אחר שחיזקתי אותה והייתי שם בשבילה.

זה היה וואו, תחושה שלא הרגשתי בחיים שלי, הרגע הזה בדיוק בו נתתי לה את התקווה הזאת ואת ההרגשה שהיא חזקה, אני הרגשתי אנרגיה חזקה ועוצמה בכל הגוף. הבנתי שזאת התשוקה שלי, אני רוצה לעזור לאנשים, להאיר להם את הדרך במקום בו הם מרגישים תקועים, לתת להם תקווה איפה שזה חסר להם.

והנה זה שאני בדיוק עושה כאן בstep by step. כל הזמן הזה אחרי שחיפשתי את המשמעות שלי ואת הייעוד שלי זאת פשוט לא הייתה הדרך. התובנה המדהימה שלי מכל המסע זה שאין פורמולה או נוסחה למצוא את הייעוד או את התשוקה, זה מתחיל להתנסות בדברים חדשים ולעשות דברים שמעניינים אתכם ואתם נהנים מהם ואז לזהות מה נותן להם את התחושה של האנרגיה והכיף בגוף והנשמה.

אז אל תתמקדו בלחפש את התשוקה והייעוד, תתמקדו בלעשות דברים אחרים ולחפש מה נותן לכם את התחושה של האנרגיה הטובה.

אוהבת ומאמינה בהם

אלסיWant to learn a language?


Learn from this text and thousands like it on LingQ.

  • A vast library of audio lessons, all with matching text
  • Revolutionary learning tools
  • A global, interactive learning community.

Language {0} is not supported by LingQ

Week 10(העצמה אישית)

איך תמצאו את התשוקה שלכם בחיים? הדבר זה שעושה לכם טוב ובזכותו אתם קמים כל בוקר עם חיוך?

לי זה לקח שנים למצוא את התשוקה שלי וזה קרה רק בסביבות גיל ה40. זה הסיפור האישי שלי והתובנה ששינתה בשבילי הכל. אז אחר השירות הצבאי שלי ,אני זוכרת אך הרגשתי אבודה לגמרי וחסרת כל כיוון. So after my military service, I remember but I felt completely lost and devoid of any direction. תמיד ידעתי שאני רוצה ליצור השפעה גדולה בעולם הזה, פשוט לא ידעתי במה. I always knew I wanted to make a big impact in this world, I just did not know what. ריקנות וייאוש סובבו אותי הרבה שנים עברתי בין עבודות שונות, עד שנת בסביבות גיל ה40 החלטתי לעזוב את העבודה השכירה שלי כדי לעשות שינוי משמעותי. Emptiness and despair surrounded me for many years I moved between different jobs, until a year around the age of 40 I decided to leave my hired job to make a significant change.

אחד הצעדים הגדולים שעשיתי היה לצאת למסע נשים בן 8 ימים שבו כל החיים שלי השתנו לחלוטין. One of the big steps I took was to embark on an 8-day women’s journey where my whole life has completely changed.

זה היה צעד לא קל לעזוב ארבעת הבנים הקטנים שלי ואת בעלי היקר למעלה לשבוע ולצאת למסע ברחבי הארץ עם 200 נשים מכל קצוות העולם. It was not an easy step to leave my four little boys and my dear husband up for a week and embark on a journey across the country with 200 women from all over the world. ולמרות החששות וחוסר נוחות החלטתי שאני חייבת לעשות את זה בשבילי. And despite the apprehensions and discomfort I decided I had to do it for myself. בתחילת המסע אחת מחברותי חטפה רגע קשה של משבר הייתה.... דמעות At the beginning of the journey one of my friends had a difficult moment of crisis was .... tears

כנראה היציאה מאזור הנוחות, העומס והקושי הרגשי כמעט שברו אותה. Apparently the exit from the comfort zone, the load and the emotional difficulty almost broke her.

ישבתי איתה לשיחה וחיזקתי אותה הפניתי את תשומת לבה לחשוב בסיטואציות ולדברים הטובים שקורים סביבנו, הרוח הנעימה, הנופים המדהים של הארץ שלנו, הנשים המקסימות שסביבנו. I sat down with her for a conversation and strengthened her and turned her attention to thinking about situations and the good things that are happening around us, the pleasant spirit, the amazing landscapes of our country, the lovely women around us. הזכרתי שאני שם לכל דבר שתצטרך ונעבור את זה ביחד. I mentioned I'm there for anything you need and we'll go through it together. אני לא אשכח את הרגע הזה שבו החיוך שלה חזר אליה אחר שחיזקתי אותה והייתי שם בשבילה. I will not forget that moment when her smile came back to her after I strengthened her and I was there for her.

זה היה וואו, תחושה שלא הרגשתי בחיים שלי, הרגע הזה בדיוק בו נתתי לה את התקווה הזאת ואת ההרגשה שהיא חזקה, אני הרגשתי אנרגיה חזקה ועוצמה בכל הגוף. It was a wow, a feeling I had never felt in my life, this very moment where I gave her that hope and the feeling that she was strong, I felt a strong energy and power throughout my body. הבנתי שזאת התשוקה שלי, אני רוצה לעזור לאנשים, להאיר להם את הדרך במקום בו הם מרגישים תקועים, לתת להם תקווה איפה שזה חסר להם.

והנה זה שאני בדיוק עושה כאן בstep by step. כל הזמן הזה אחרי שחיפשתי את המשמעות שלי ואת הייעוד שלי זאת פשוט לא הייתה הדרך. All this time after searching for my meaning and my destiny it just was not the way. התובנה המדהימה שלי מכל המסע זה שאין פורמולה או נוסחה למצוא את הייעוד או את התשוקה, זה מתחיל להתנסות בדברים חדשים ולעשות דברים שמעניינים אתכם ואתם נהנים מהם ואז לזהות מה נותן להם את התחושה של האנרגיה והכיף בגוף והנשמה. My amazing insight from the whole journey is that there is no formula or formula to find the vocation or passion, it starts to experiment with new things and do things that interest you and you enjoy and then identify what gives them the feeling of energy and fun in body and soul.

אז אל תתמקדו בלחפש את התשוקה והייעוד, תתמקדו בלעשות דברים אחרים ולחפש מה נותן לכם את התחושה של האנרגיה הטובה. So do not focus on looking for passion and vocation, focus on doing other things and look for what gives you the feeling of good energy.

אוהבת ומאמינה בהם Loves and believes in them

אלסי Elsie

×

We use cookies to help make LingQ better. By visiting the site, you agree to our cookie policy.