×

We use cookies to help make LingQ better. By visiting the site, you agree to our cookie policy.


image

The Ukranians, Запитання:

Запитання:

Та я тут на танцях була, мала групове заняття. Звідки я йшла, коли ти зустріла мене?

З групового заняття з танців.

Я візьму воду з льодом, кажуть, вона добре відновлює сили після тренування. Який напій я взяла у кав'ярні і чому? Воду з льодом, бо вона добре відновлює сили після тренування.

Але насправді я вважаю, що у кожної людини є свій спосіб відволіктись від буденності і це може бути що завгодно: як кулінарія, так і мистецтво або спорт, як, наприклад у мене. Який варіант медитацій на мою думку найкращий?

Те заняття, яке насправді до душі, для тебе це спорт.

Наприклад, такі гімнастки як Анна Різатдінова та Лілія Подкопаєва розказують, що вони по суті втратили своє дитинство у тренувальних залах та отримали безліч травм, як фізичних, так і психологічних. Які гімнастки розказали про невдалі моменти у спорті?

Анна Різатдінова та Лілія Подкопаєва.

Зараз, до речі, я займаюсь одним волонтерським проектом, у якому протягом місяця діти можуть дізнатись про різні види спорту, спробувати кожен з них, спілкуватися із людьми, які займаються цим напрямком. Це допомагає їм обрати для себе заняття до душі, а не те, яке нав'язують батьки, як це інколи буває. Яким волонтерським проектом я займаюсь?

Своєрідна школа для дітей, де вони можуть визначитись із видом спорту, який їм найбільше до вподоби.

Що ти така щаслива? При зустрічі із подругою ти була щаслива чи змучена?

Щаслива.

А я візьму свій улюблений чай з лимоном та імбиром для підвищення імунітету. Який з напоїв замовила я? Чай з лимоном та імбиром.

Медитації це спосіб сконцентрувати свою увагу на тому, що тобі подобається. І це може бути будь – що, наприклад у мене це біг, я ловлю у цьому кайф, що бігаю кожен ранок і медитую. Який вид спорту я вибрала для медитації?

Біг.

Найбільшою музою для мене стала Яна Клочкова. Хто для мене став найбільшою музою у спорті?

Яна Клочкова.

Але не всі захоплення можливо перетворити у перспективну професію. Наприклад теж саме заняття із йоги – це не те, над чим я би хотіла займатися у майбутньому. Це просто хобі. Чи згідна я з тим фактом, що усі захоплення можливо перетворити у перспективну професію?

Ні, бо інколи те, що тобі подобається може бути лише хобі.


Запитання: Question:

Та я тут на танцях була, мала групове заняття. Yes, I was here dancing, had a group lesson. Звідки я йшла, коли ти зустріла мене? Where did I go when you met me?

З групового заняття з танців. From a group dance class.

Я візьму воду з льодом, кажуть, вона добре відновлює сили після тренування. I will take water with ice, they say it restores strength well after training. Який напій я взяла у кав'ярні і чому? What drink did I take at the coffee shop and why? Воду з льодом, бо вона добре відновлює сили після тренування. Water with ice, because it restores strength well after training.

Але насправді я вважаю, що у кожної людини є свій спосіб відволіктись від буденності і це може бути що завгодно: як кулінарія, так і мистецтво або спорт, як, наприклад у мене. But in reality, I believe that everyone has their own way of distracting themselves from everyday life, and it can be anything: both cooking and art or sports, like mine. Який варіант медитацій на мою думку найкращий? Which meditation option do I think is the best?

Те заняття, яке насправді до душі, для тебе це спорт. The activity that you really like is a sport for you.

Наприклад, такі гімнастки як Анна Різатдінова та Лілія Подкопаєва розказують, що вони по суті втратили  своє дитинство у тренувальних залах та отримали безліч травм, як фізичних, так і психологічних. For example, gymnasts such as Anna Rizatdinova and Lilia Podkopaeva say that they essentially lost their childhood in gyms and received many injuries, both physical and psychological. Які гімнастки розказали про невдалі моменти у спорті? What gymnasts told about bad moments in sports?

Анна Різатдінова та Лілія Подкопаєва. Anna Rizatdinova and Lilia Podkopaeva.

Зараз, до речі, я займаюсь одним волонтерським проектом, у якому протягом місяця діти можуть дізнатись про різні види спорту, спробувати кожен з них, спілкуватися із людьми, які займаються цим напрямком. Now, by the way, I am working on a volunteer project, in which during the month children can learn about different sports, try each of them, communicate with people who are involved in this area. Це допомагає їм обрати для себе заняття до душі, а не те, яке нав'язують батьки, як це інколи буває. This helps them to choose a hobby for themselves, rather than what their parents impose, as is sometimes the case. Яким волонтерським проектом я займаюсь?

Своєрідна школа для дітей, де вони можуть визначитись із видом спорту, який їм найбільше до вподоби. A kind of school for children, where they can decide on the sport they like best.

Що ти така щаслива? What are you so happy about? При зустрічі із подругою ти була щаслива чи змучена? Were you happy or exhausted when you met your girlfriend?

Щаслива.

А я візьму свій улюблений чай з лимоном та імбиром для підвищення імунітету. Який з напоїв замовила я? Which of the drinks did I order? Чай з лимоном та імбиром.

Медитації це спосіб сконцентрувати свою увагу на тому, що тобі подобається. Meditation is a way to focus on what you enjoy. І це може бути будь – що, наприклад у мене це біг, я ловлю у цьому кайф, що бігаю кожен ранок і медитую. And it can be anything - for example, I have a run, I get a buzz in it, I run every morning and meditate. Який вид спорту я вибрала для медитації? What sport did I choose for meditation?

Біг. Run.

Найбільшою музою для мене стала Яна Клочкова. Yana Klochkova became the biggest muse for me. Хто для мене став найбільшою музою у спорті? Who has become the greatest muse in sports for me?

Яна Клочкова. Yana Klochkova.

Але не всі захоплення можливо перетворити у перспективну професію. But not all hobbies can be turned into a promising profession. Наприклад теж саме заняття із йоги – це не те, над чим я би хотіла займатися у майбутньому. For example, yoga itself is not something I would like to do in the future. Це просто хобі. Чи згідна я з тим фактом, що усі захоплення можливо перетворити у перспективну професію? Do I agree with the fact that all hobbies can be turned into a promising profession?

Ні, бо інколи те, що тобі подобається може бути лише хобі. No, because sometimes what you like can only be a hobby.