image

The Ukranians, Питання і відповіді до діалогу:

Питання і відповіді до діалогу:

1. - Привіт, як ти? Ти мала час для того, щоб прочитати інтерв'ю, яке я тобі надіслала вчора? Питання:

Коли було надіслано інтерв'ю? Відповідь:

Інтерв'ю було надіслано вчора. 2. - Привіт, все нормально. Якщо ти про інтерв'ю з Андре Таном, то так, прочитала. Питання:

Про інтерв'ю з ким говорять дівчата? Відповідь:

Про інтерв'ю з Андре Таном. 3. - Мені сподобалось інтерв'ю, тому що він розказує про речі, які будуть завжди в моді і про те, що актуальне цього сезону весна-літо 2020. А що тобі сподобалось?

Питання:

Чи сподобалось дівчині інтерв'ю? Відповідь:

Так, дівчині сподобалось.

4. - Мені найбільше сподобався тренд білий штанний костюм . І я погоджуюсь з ним, що білі штани і білий піджак – це must have, те, що потрібно мати в гардеробі кожної дівчини.

Питання:

Який тренд найбільше сподобався дівчині?

Відповідь:

Дівчині найбільше сподобався тренд білий штанний костюм.

5. - А я рада, що тренд рваних джинсів вийшов з моди. Він мені ніколи не подобався, а от мода на джинси в стилі 70-х мені подобається.

Питання:

Який тренд вийшов з моди?

Відповідь:

Тренд рвані джинси вийшов з моди.

6. - Так, я згідна з тобою, я вже викинула рвані джинси. До речі, недавно я купила спідницю довжини міді.

Питання:

Що недавно купила дівчина?

Відповідь:

Дівчина недавно купила спідницю довжини міді.

7. - Круто, якого кольору?

- Кольором палички кориці. Пам'ятаєш фільм "Красуня" з Джулією Робертс? В неї була сукня такого ж кольору.

- Та, пам'ятаю. Я зрозуміла, що це за колір.

До речі, я думала, що вулична мода і дизайнери це щось окреме. Але виявляється, що стритстайл – це продукт дизайнера, просто вже перероблений масмаркетом. Андре Тан, пояснюючи це, навів приклад з фільму "Диявол носить Prada", де героїня прийшла в бірюзовому светрі, і її начальниця їй говорить: "Тобі здається, що це просто бірюзовий светр, але насправді в такому-то році Ів Сен-Лоран показав цей светр, і потім через 3 роки це докотилося до масмаркету". Питання:

Які фільми згадані в діалозі?

Відповідь:

У діалозі згадані фільми "Красуня" і "Диявол носить Prada". 8. - Мене також це здивувало. До речі, а як ти ставишся до моделей plus-size , таких як Ешлі Грем, Тесс Голлідей?

- Я ставлюсь до них повністю позитивно. Мені ніколи не подобалися худі моделі, тому що вони повинні були бути такими, для того щоб працювати в індустрії краси.

Питання:

Як дівчина ставляться до моделей plus-size?

Відповідь:

Дівчина позитивно ставиться до моделей plus-size.

9. -Так я знала. До речі, про plus-size, Андре Тан в інтерв'ю розмовляє про Кім Кардашян. Я погоджуюсь з ним, що 10 років тому, вона б не була такою популярною, тому що в моді була худорлявість. А зараз Кім є такою популярною, тому що ця худорлявість усім набридла і вона ввела нові параметри в моду. Крім того, вона є іконою стилю. А хто для тебе є іконою стилю?

Питання:

Що одна з дівчат думає про Кім Кардашян?

Відповідь:

Вона думає, що 10 років тому, вона б не була такою популярною, і що вона є іконою стилю.

10. - Мені дуже сподобалось, та частина, що Андре Тан підтримує проблеми екології. Наприклад, у новій колекції осінь - зима 2020 будуть світшоти, худі і футболки з переробленого пластику. Його команда потихеньку впроваджує в колекцію тканини, які не забруднюють довкілля.

Питання:

Як підтримує Андре Тан проблеми екології?

Відповідь:

Андре Тан впроваджує в колекцію тканини, які не забруднюють довкілля.Want to learn a language?


Learn from this text and thousands like it on LingQ.

  • A vast library of audio lessons, all with matching text
  • Revolutionary learning tools
  • A global, interactive learning community.

Language learning online @ LingQ

Питання і відповіді до діалогу: Questions and answers to the dialogue:

1\\. 1 \\\\. - Привіт, як ти? - Hi how are you? Ти мала час для того, щоб прочитати інтерв'ю, яке я тобі надіслала вчора? Did you have time to read the interview I sent you yesterday? Питання: Question:

Коли було надіслано інтерв'ю? When was the interview sent? Відповідь: Reply:

Інтерв'ю було надіслано вчора. The interview was sent yesterday. 2\\. 2 \\\\. - Привіт, все нормально. - Hello, everything is OK. Якщо ти про інтерв'ю з Андре Таном, то так, прочитала. If you read about the interview with Andre Tan, then yes. Питання: Question:

Про інтерв'ю з ким говорять дівчата? Who are the girls talking about the interview? Відповідь: Reply:

Про інтерв'ю з Андре Таном. About the interview with Andre Tan. 3\\. 3 \\\\. - Мені сподобалось інтерв'ю, тому що він розказує про речі, які будуть завжди в моді і про те, що актуальне цього сезону весна-літо 2020. - I liked the interview because it tells about things that will always be in fashion and what is relevant this season, spring-summer 2020. А що тобі сподобалось? And what did you like?

Питання: Question:

Чи сподобалось дівчині інтерв'ю? Did the girl like the interview? Відповідь:

Так, дівчині сподобалось. Yes, the girl liked it.

4\\. 4 \\\\. - Мені найбільше сподобався тренд білий штанний костюм . - I liked the trend of white trouser suit the most. І я погоджуюсь з ним, що білі штани і білий піджак – це must have, те, що потрібно мати в гардеробі кожної дівчини. And I agree with him that white pants and a white jacket are a must have, something you should have in every girl's wardrobe.

Питання: Question:

Який тренд найбільше сподобався дівчині? What trend did the girl like the most?

Відповідь: Reply:

Дівчині найбільше сподобався тренд білий штанний костюм. The girl liked the trend of white trouser suit the most.

5\\. 5 \\\\. - А я рада, що тренд рваних джинсів вийшов з моди. - And I'm glad that the trend of ripped jeans is out of fashion. Він мені ніколи не подобався, а от мода на джинси в стилі 70-х мені подобається. I never liked it, but I like the fashion for jeans in the style of the 70s.

Питання: Question:

Який тренд вийшов з моди? What trend is out of fashion?

Відповідь: Reply:

Тренд рвані джинси вийшов з моди. The trend of ripped jeans is out of fashion.

6\\. - Так, я згідна з тобою, я вже викинула рвані джинси. - Yes, I agree with you, I've already thrown away torn jeans. До речі, недавно я купила спідницю довжини міді. By the way, I recently bought a copper-length skirt.

Питання: Question:

Що недавно купила дівчина? What did the girl buy recently?

Відповідь: Reply:

Дівчина недавно купила спідницю довжини міді. The girl recently bought a copper-length skirt.

7\\. 7 \\\\. - Круто, якого кольору? - Cool, what color?

- Кольором палички кориці. - The color of cinnamon sticks. Пам'ятаєш фільм "Красуня" з Джулією Робертс? Remember the movie "Beauty" with Julia Roberts? В неї була сукня такого ж кольору. She had a dress of the same color.

- Та, пам'ятаю. - Yes, I remember. Я зрозуміла, що це за колір. I realized what color it was.

До речі, я думала, що вулична мода і дизайнери це щось окреме. By the way, I thought that street fashion and designers are something special. Але виявляється, що стритстайл – це продукт дизайнера, просто вже перероблений масмаркетом. But it turns out that street style is a product of a designer, simply already reworked by a mass market. Андре Тан, пояснюючи це, навів приклад  з фільму "Диявол носить Prada", де героїня прийшла в бірюзовому светрі,  і її начальниця їй говорить: "Тобі здається, що це просто бірюзовий светр, але насправді в такому-то році Ів Сен-Лоран показав цей светр, і потім через 3 роки це докотилося до масмаркету". Andre Tan, explaining this, gave an example from the movie "The Devil Wears Prada", where the heroine came in a turquoise sweater, and her boss tells her: "You think it's just a turquoise sweater, but in fact in a certain year Yves Saint Laurent showed this sweater, and then 3 years later it reached the mass market. " Питання: Question:

Які фільми згадані в діалозі? What films are mentioned in the dialogue?

Відповідь: Reply:

У діалозі згадані фільми "Красуня" і "Диявол носить Prada". The films "Beauty" and "The Devil Wears Prada" are mentioned in the dialogue. 8\\. - Мене також це здивувало. - It also surprised me. До речі, а як ти ставишся до моделей plus-size , таких як Ешлі Грем, Тесс Голлідей? By the way, how do you feel about plus-size models such as Ashley Graham, Tess Holliday?

- Я ставлюсь до них повністю позитивно. - I treat them completely positively. Мені ніколи не подобалися худі моделі, тому що вони повинні були бути  такими, для того щоб працювати в індустрії краси. I never liked skinny models because they had to be like that in order to work in the beauty industry.

Питання: Question:

Як дівчина ставляться до моделей plus-size? How do girls feel about plus-size models?

Відповідь: Reply:

Дівчина позитивно ставиться до моделей plus-size. The girl has a positive attitude to plus-size models.

9\\. 9 \\\\. -Так я знала. - That's how I knew. До речі, про plus-size, Андре Тан в інтерв'ю розмовляє про Кім Кардашян. By the way, about the plus-size, Andre Tan in an interview talks about Kim Kardashian. Я погоджуюсь з ним, що 10 років тому, вона б не була такою популярною, тому що в моді була худорлявість. I agree with him that 10 years ago, she would not have been so popular because there was thinness in fashion. А зараз Кім є такою популярною, тому що ця худорлявість усім набридла і вона ввела нові параметри в моду. And now Kim is so popular because everyone is tired of this thinness and she has introduced new parameters into fashion. Крім того, вона є іконою стилю. In addition, it is a style icon. А хто для тебе є іконою стилю? And who is a style icon for you?

Питання: Question:

Що одна з дівчат думає про Кім Кардашян? What does one of the girls think of Kim Kardashian?

Відповідь: Reply:

Вона думає, що 10 років тому, вона б не була такою популярною, і що вона є іконою стилю. She thinks that 10 years ago, she would not have been so popular and that she is a style icon.

10\\. 10 \\\\. - Мені дуже сподобалось, та частина, що Андре Тан підтримує проблеми екології. - I really liked the part that Andre Tan supports environmental issues. Наприклад, у новій колекції осінь - зима 2020 будуть світшоти, худі і футболки з переробленого пластику. For example, in the new autumn-winter 2020 collection there will be sweatshirts, skinny and T-shirts made of recycled plastic. Його команда потихеньку впроваджує в колекцію тканини, які не забруднюють довкілля. His team is slowly introducing fabrics that do not pollute the environment into the collection.

Питання: Question:

Як підтримує Андре Тан проблеми екології? How does Andre Tan support environmental issues?

Відповідь: Reply:

Андре Тан впроваджує в колекцію тканини, які не забруднюють довкілля. Andre Tan introduces into the collection fabrics that do not pollute the environment.

×

We use cookies to help make LingQ better. By visiting the site, you agree to our cookie policy.