×

We use cookies to help make LingQ better. By visiting the site, you agree to our cookie policy.


image

The Ukranians, Питання і відповіді до діалогу:

Питання і відповіді до діалогу:

1. - Привіт, як ти? Ти мала час для того, щоб прочитати інтерв'ю, яке я тобі надіслала вчора? Питання:

Коли було надіслано інтерв'ю? Відповідь:

Інтерв'ю було надіслано вчора. 2. - Привіт, все нормально. Якщо ти про інтерв'ю з Андре Таном, то так, прочитала. Питання:

Про інтерв'ю з ким говорять дівчата? Відповідь:

Про інтерв'ю з Андре Таном. 3. - Мені сподобалось інтерв'ю, тому що він розказує про речі, які будуть завжди в моді і про те, що актуальне цього сезону весна-літо 2020. А що тобі сподобалось?

Питання:

Чи сподобалось дівчині інтерв'ю? Відповідь:

Так, дівчині сподобалось.

4. - Мені найбільше сподобався тренд білий штанний костюм . І я погоджуюсь з ним, що білі штани і білий піджак – це must have, те, що потрібно мати в гардеробі кожної дівчини.

Питання:

Який тренд найбільше сподобався дівчині?

Відповідь:

Дівчині найбільше сподобався тренд білий штанний костюм.

5. - А я рада, що тренд рваних джинсів вийшов з моди. Він мені ніколи не подобався, а от мода на джинси в стилі 70-х мені подобається.

Питання:

Який тренд вийшов з моди?

Відповідь:

Тренд рвані джинси вийшов з моди.

6. - Так, я згідна з тобою, я вже викинула рвані джинси. До речі, недавно я купила спідницю довжини міді.

Питання:

Що недавно купила дівчина?

Відповідь:

Дівчина недавно купила спідницю довжини міді.

7. - Круто, якого кольору?

- Кольором палички кориці. Пам'ятаєш фільм "Красуня" з Джулією Робертс? В неї була сукня такого ж кольору.

- Та, пам'ятаю. Я зрозуміла, що це за колір.

До речі, я думала, що вулична мода і дизайнери це щось окреме. Але виявляється, що стритстайл – це продукт дизайнера, просто вже перероблений масмаркетом. Андре Тан, пояснюючи це, навів приклад з фільму "Диявол носить Prada", де героїня прийшла в бірюзовому светрі, і її начальниця їй говорить: "Тобі здається, що це просто бірюзовий светр, але насправді в такому-то році Ів Сен-Лоран показав цей светр, і потім через 3 роки це докотилося до масмаркету". Питання:

Які фільми згадані в діалозі?

Відповідь:

У діалозі згадані фільми "Красуня" і "Диявол носить Prada". 8. - Мене також це здивувало. До речі, а як ти ставишся до моделей plus-size , таких як Ешлі Грем, Тесс Голлідей?

- Я ставлюсь до них повністю позитивно. Мені ніколи не подобалися худі моделі, тому що вони повинні були бути такими, для того щоб працювати в індустрії краси.

Питання:

Як дівчина ставляться до моделей plus-size?

Відповідь:

Дівчина позитивно ставиться до моделей plus-size.

9. -Так я знала. До речі, про plus-size, Андре Тан в інтерв'ю розмовляє про Кім Кардашян. Я погоджуюсь з ним, що 10 років тому, вона б не була такою популярною, тому що в моді була худорлявість. А зараз Кім є такою популярною, тому що ця худорлявість усім набридла і вона ввела нові параметри в моду. Крім того, вона є іконою стилю. А хто для тебе є іконою стилю?

Питання:

Що одна з дівчат думає про Кім Кардашян?

Відповідь:

Вона думає, що 10 років тому, вона б не була такою популярною, і що вона є іконою стилю.

10. - Мені дуже сподобалось, та частина, що Андре Тан підтримує проблеми екології. Наприклад, у новій колекції осінь - зима 2020 будуть світшоти, худі і футболки з переробленого пластику. Його команда потихеньку впроваджує в колекцію тканини, які не забруднюють довкілля.

Питання:

Як підтримує Андре Тан проблеми екології?

Відповідь:

Андре Тан впроваджує в колекцію тканини, які не забруднюють довкілля.


Питання і відповіді до діалогу: Questions and answers to the dialogue: Questions et réponses au dialogue :

1\\. 1 \\\\. - Привіт, як ти? - Hi how are you? Ти мала час для того, щоб прочитати інтерв'ю, яке я тобі надіслала вчора? Did you have time to read the interview I sent you yesterday? Avez-vous eu le temps de lire l'interview que je vous ai envoyée hier ? Питання: Question: Question:

Коли було надіслано інтерв'ю? When was the interview sent? Quand l'interview a-t-elle été envoyée ? Відповідь: Reply:

Інтерв'ю було надіслано вчора. The interview was sent yesterday. 2\\. 2 \\\\. - Привіт, все нормально. - Hello, everything is OK. - Bonjour, tout va bien. Якщо ти про інтерв'ю з Андре Таном, то так, прочитала. If you read about the interview with Andre Tan, then yes. Si vous parlez de l'interview d'André Tan, alors oui, je l'ai lu. Питання: Question:

Про інтерв'ю з ким говорять дівчата? Who are the girls talking about the interview? À qui les filles parlent-elles de l'interview ? Відповідь: Reply:

Про інтерв'ю з Андре Таном. About the interview with Andre Tan. 3\\. 3 \\\\. - Мені сподобалось інтерв'ю, тому що він розказує про речі, які будуть завжди в моді і про те, що актуальне цього сезону весна-літо 2020. - I liked the interview because it tells about things that will always be in fashion and what is relevant this season, spring-summer 2020. - J'ai aimé l'interview car elle raconte des choses qui seront toujours à la mode et ce qui est pertinent cette saison printemps-été 2020. А що тобі сподобалось? And what did you like?

Питання: Question:

Чи сподобалось дівчині інтерв'ю? Did the girl like the interview? La fille a-t-elle aimé l'interview ? Відповідь:

Так, дівчині сподобалось. Yes, the girl liked it. Oui, la fille a aimé.

4\\. 4 \\\\. - Мені найбільше сподобався тренд білий штанний костюм . - I liked the trend of white trouser suit the most. - J'ai le plus aimé la tendance du tailleur-pantalon blanc. І я погоджуюсь з ним, що білі штани і білий піджак – це must have, те, що потрібно мати в гардеробі кожної дівчини. And I agree with him that white pants and a white jacket are a must have, something you should have in every girl's wardrobe. Et je suis d'accord avec lui sur le fait qu'un pantalon blanc et une veste blanche sont indispensables, quelque chose qui devrait être dans la garde-robe de chaque fille.

Питання: Question:

Який тренд найбільше сподобався дівчині? What trend did the girl like the most?

Відповідь: Reply:

Дівчині найбільше сподобався тренд білий штанний костюм. The girl liked the trend of white trouser suit the most.

5\\. 5 \\\\. - А я рада, що тренд рваних джинсів вийшов з моди. - And I'm glad that the trend of ripped jeans is out of fashion. - Et je suis content que la tendance des jeans déchirés soit passée de mode. Він мені ніколи не подобався, а от мода на джинси в стилі 70-х мені подобається. I never liked it, but I like the fashion for jeans in the style of the 70s. Je n'ai jamais aimé ça, mais j'aime la mode des jeans dans le style des années 70.

Питання: Question:

Який тренд вийшов з моди? What trend is out of fashion? Quelle tendance est passée de mode ?

Відповідь: Reply:

Тренд рвані джинси вийшов з моди. The trend of ripped jeans is out of fashion. La tendance des jeans déchirés n'est plus à la mode.

6\\. - Так, я згідна з тобою, я вже викинула рвані джинси. - Yes, I agree with you, I've already thrown away torn jeans. - Oui, je suis d'accord avec toi, j'ai déjà jeté le jean déchiré. До речі, недавно я купила спідницю довжини міді. By the way, I recently bought a copper-length skirt. Au fait, j'ai récemment acheté une jupe mi-longue.

Питання: Question:

Що недавно купила дівчина? What did the girl buy recently? Qu'est-ce que la fille a acheté récemment ?

Відповідь: Reply:

Дівчина недавно купила спідницю довжини міді. The girl recently bought a copper-length skirt.

7\\. 7 \\\\. - Круто, якого кольору? - Cool, what color? - Cool, quelle couleur ?

- Кольором палички кориці. - The color of cinnamon sticks. - La couleur d'un bâton de cannelle. Пам'ятаєш фільм "Красуня" з Джулією Робертс? Remember the movie "Beauty" with Julia Roberts? Vous souvenez-vous du film « Beauty » avec Julia Roberts ? В неї була сукня такого ж кольору. She had a dress of the same color. Elle avait une robe de la même couleur.

- Та, пам'ятаю. - Yes, I remember. Я зрозуміла, що це за колір. I realized what color it was. J'ai compris de quelle couleur il s'agissait.

До речі, я думала, що вулична мода і дизайнери це щось окреме. By the way, I thought that street fashion and designers are something special. Au fait, je pensais que la mode de rue et les créateurs étaient quelque chose de distinct. Але виявляється, що стритстайл – це продукт дизайнера, просто вже перероблений масмаркетом. But it turns out that street style is a product of a designer, simply already reworked by a mass market. Mais il s'avère que le street style est le produit d'un designer, simplement déjà traité par le marché de masse. Андре Тан, пояснюючи це, навів приклад  з фільму "Диявол носить Prada", де героїня прийшла в бірюзовому светрі,  і її начальниця їй говорить: "Тобі здається, що це просто бірюзовий светр, але насправді в такому-то році Ів Сен-Лоран показав цей светр, і потім через 3 роки це докотилося до масмаркету". Andre Tan, explaining this, gave an example from the movie "The Devil Wears Prada", where the heroine came in a turquoise sweater, and her boss tells her: "You think it's just a turquoise sweater, but in fact in a certain year Yves Saint Laurent showed this sweater, and then 3 years later it reached the mass market. " Andre Tan, expliquant cela, a donné un exemple tiré du film "Le diable s'habille en Prada", où l'héroïne est entrée vêtue d'un pull turquoise, et son patron lui a dit : "Vous pensez que c'est juste un pull turquoise, mais en fait, dans un tel et une telle année, Yves Saint Laurent a montré ce pull, puis 3 ans plus tard, il a atteint le marché de masse." Питання: Question:

Які фільми згадані в діалозі? What films are mentioned in the dialogue? Quels films sont mentionnés dans le dialogue?

Відповідь: Reply:

У діалозі згадані фільми "Красуня" і "Диявол носить Prada". The films "Beauty" and "The Devil Wears Prada" are mentioned in the dialogue. 8\\. - Мене також це здивувало. - It also surprised me. - J'ai aussi été surpris par cela. До речі, а як ти ставишся до моделей plus-size , таких як Ешлі Грем, Тесс Голлідей? By the way, how do you feel about plus-size models such as Ashley Graham, Tess Holliday? Au fait, que pensez-vous des mannequins grande taille comme Ashley Graham et Tess Holliday ?

- Я ставлюсь до них повністю позитивно. - I treat them completely positively. - J'ai une attitude complètement positive envers eux. Мені ніколи не подобалися худі моделі, тому що вони повинні були бути  такими, для того щоб працювати в індустрії краси. I never liked skinny models because they had to be like that in order to work in the beauty industry. Je n'ai jamais aimé les mannequins maigres parce qu'elles devaient être comme ça pour travailler dans l'industrie de la beauté.

Питання: Question:

Як дівчина ставляться до моделей plus-size? How do girls feel about plus-size models? Comment les filles traitent-elles les mannequins grande taille ?

Відповідь: Reply:

Дівчина позитивно ставиться до моделей plus-size. The girl has a positive attitude to plus-size models. La fille a une attitude positive envers les modèles de grande taille.

9\\. 9 \\\\. -Так я знала. - That's how I knew. - Oui je savais. До речі, про plus-size, Андре Тан в інтерв'ю розмовляє про Кім Кардашян. By the way, about the plus-size, Andre Tan in an interview talks about Kim Kardashian. Я погоджуюсь з ним, що 10 років тому, вона б не була такою популярною, тому що в моді була худорлявість. I agree with him that 10 years ago, she would not have been so popular because there was thinness in fashion. Je suis d'accord avec lui qu'il y a 10 ans, elle n'aurait pas été aussi populaire car la minceur était à la mode. А зараз Кім є такою популярною, тому що ця худорлявість усім набридла і вона ввела нові параметри в моду. And now Kim is so popular because everyone is tired of this thinness and she has introduced new parameters into fashion. Et maintenant Kim est si populaire car tout le monde en a marre de cette minceur et elle a introduit de nouveaux paramètres dans la mode. Крім того, вона є іконою стилю. In addition, it is a style icon. De plus, elle est une icône de style. А хто для тебе є іконою стилю? And who is a style icon for you?

Питання: Question:

Що одна з дівчат думає про Кім Кардашян? What does one of the girls think of Kim Kardashian? Que pense l'une des filles de Kim Kardashian ?

Відповідь: Reply:

Вона думає, що 10 років тому, вона б не була такою популярною, і що вона є іконою стилю. She thinks that 10 years ago, she would not have been so popular and that she is a style icon. Elle pense qu'il y a 10 ans, elle n'aurait pas été aussi populaire et qu'elle est une icône de style.

10\\. 10 \\\\. - Мені дуже сподобалось, та частина, що Андре Тан підтримує проблеми екології. - I really liked the part that Andre Tan supports environmental issues. - J'ai vraiment aimé la partie qu'André Tan soutient les questions environnementales. Наприклад, у новій колекції осінь - зима 2020 будуть світшоти, худі і футболки з переробленого пластику. For example, in the new autumn-winter 2020 collection there will be sweatshirts, skinny and T-shirts made of recycled plastic. Par exemple, la nouvelle collection automne-hiver 2020 comprendra des sweat-shirts, des sweats à capuche et des t-shirts en plastique recyclé. Його команда потихеньку впроваджує в колекцію тканини, які не забруднюють довкілля. His team is slowly introducing fabrics that do not pollute the environment into the collection. Son équipe introduit petit à petit dans la collection des tissus qui ne polluent pas l'environnement.

Питання: Question:

Як підтримує Андре Тан проблеми екології? How does Andre Tan support environmental issues? Comment Andre Tan soutient-il les questions environnementales ?

Відповідь: Reply: Réponse:

Андре Тан впроваджує в колекцію тканини, які не забруднюють довкілля. Andre Tan introduces into the collection fabrics that do not pollute the environment. Andre Tang introduit dans la collection des tissus qui ne polluent pas l'environnement.