×

We use cookies to help make LingQ better. By visiting the site, you agree to our cookie policy.


image

The Ukranians, «Мода в сучасному світі»

«Мода в сучасному світі»

Діалог на тему:

«Мода в сучасному світі»

- Привіт, як ти? Ти мала час для того, щоб прочитати інтерв'ю, яке я тобі надіслала вчора? - Привіт, все нормально. Якщо ти про інтерв'ю з Андре Таном, то так, прочитала. - І що ти думаєш про нього?

- Мені сподобалось інтерв'ю, тому що він розказує про речі, які будуть завжди в моді і про те, що актуальне цього сезону весна-літо 2020. А що тобі сподобалось?

- Мені найбільше сподобався тренд білий штанний костюм . І я погоджуюсь з ним, що білі штани і білий піджак – це must have, те, що потрібно мати в гардеробі кожної дівчини.

- А я рада, що тренд рваних джинсів вийшов з моди. Він мені ніколи не подобався, а от мода на джинси в стилі 70-х мені подобається.

- Так, я згідна з тобою, я вже викинула рвані джинси. До речі, недавно я купила спідницю довжини міді.

- Круто, якого кольору?

- Кольором палички кориці. Пам'ятаєш фільм "Красуня" з Джулією Робертс? В неї була сукня такого ж кольору.

- Та, пам'ятаю. Я зрозуміла, що це за колір.

До речі, я думала, що вулична мода і дизайнери це щось окреме. Але виявляється, що стритстайл – це продукт дизайнера, просто вже перероблений масмаркетом. Андре Тан, пояснюючи це, навів приклад з фільму "Диявол носить Prada", де героїня прийшла в бірюзовому светрі, і її начальниця їй говорить: "Тобі здається, що це просто бірюзовий светр, але насправді в такому-то році Ів Сен-Лоран показав цей светр, і потім через 3 роки це докотилося до масмаркету". - Мене також це здивувало. До речі, а як ти ставишся до моделей plus-size , таких як Ешлі Грем, Тесс Голлідей?

- Я відношусь до них повністю позитивно. Мені ніколи не подобалися худі моделі, тому що вони повинні були бути такими, для того щоб працювати в індустрії краси.

-Я вважаю, що жінки не повинні себе мучити дієтами, бо коли жінка мучить себе дієтами, вона відмовляє собі у всьому – вона зла. Загалом, я добре ставлюся до бодипозитиву. Якщо жінка не влазить в сукню – нехай купить собі сукню на розмір більшу.

Ти знала, що Адре Тан був експертом проєкту "Модель XL" , і що у нього є лінія plus-size? Він мені імпонує, тим що підтримує бодипозитив.

-Так я знала. До речі, про plus-size, Андре Тан в інтерв'ю розмовляє про Кім Кардашян. Я погоджуюсь з ним, що 10 років тому, вона б не була такою популярною, тому що в моді була худорлявість. А зараз Кім є такою популярною, тому що ця худорлявість усім набридла і вона ввела нові параметри в моду. Крім того, вона є іконою стилю. А хто для тебе є іконою стилю?

- Для мене завжди іконою стилю є Шарліз Терон -- це еталон стилю, смаку, витриманості. Мені дуже подобається, як вона одягається, хоча це класика. А на рахунок, відчизняних зірок мені подобається стиль Олі Полякової. А тобі?

- Мені дуже подобається стиль Тіни Кароль.

- До речі, мене приємно здивувало, що Андре Тан любить італьйські бренди. Я дуже люблю два італійських бренди. Один з них – Imperial , у мене багато одягу від нього. Зараз вже практично нічого не купую, але раніше мені подобалось Vicolo. Нині дуже подобається бренд Burberry. Після приходу Ріккардо Тіші в бренд, його аудиторія омолодилася. Раніше Burberry був для старичків трішки, а зараз став більш модний і молодіжний.

- Для мене гуру в моді завжди був Ів Сен-Лоран, тому що він перший, хто одягнув жінку в смокінг.

- Мені дуже сподобалось, та частина, що Андре Тан підтримує проблеми екології. Наприклад, у новій колекції осінь - зима 2020 будуть світшоти, худі і футболки з переробленого пластику. Його команда потихеньку впроваджує в колекцію тканини, які не забруднюють довкілля.

До речі, в кінці інтерв'ю Андре Тан дає поради молодим дизайнерам, що ти думаєш про це? - Я погоджуюсь з його словами, що дизайнер повинен вміти малювати та шити. І я не сприймаю таких "дизайнерів" , які не вміють цього робити, але називають себе спеціалістами в цій справі. - Я цілком погоджуюсь з твоєю думкою.

Я вже з нетерпінням чекаю на його нову колекцію. Цікаво побачити нові речі від Андре Тана.


«Мода в сучасному світі»

Діалог на тему:

«Мода в сучасному світі» "Fashion in the modern world"

- Привіт, як ти? Ти мала час для того, щоб прочитати інтерв'ю, яке я тобі надіслала вчора? Did you have time to read the interview I sent you yesterday? - Привіт, все нормально. - Hello, everything is OK. Якщо ти про інтерв'ю з Андре Таном, то так, прочитала. If you read about the interview with Andre Tan, then yes. - І що ти думаєш про нього? "And what do you think of him?"

- Мені сподобалось інтерв'ю, тому що він розказує про речі, які будуть завжди в моді і про те, що  актуальне цього сезону весна-літо 2020. - I liked the interview because it tells about things that will always be in fashion and what is relevant this season, spring-summer 2020. А що тобі сподобалось? And what did you like?

- Мені найбільше сподобався тренд білий штанний костюм . - I liked the trend of white trouser suit the most. І я погоджуюсь з ним, що білі штани і білий піджак – це must have, те, що потрібно мати в гардеробі кожної дівчини. And I agree with him that white pants and a white jacket are a must have, something that should be in every girl's wardrobe.

- А я рада, що тренд рваних джинсів вийшов з моди. - And I'm glad that the trend of ripped jeans is out of fashion. Він мені ніколи не подобався, а от мода на джинси в стилі 70-х мені подобається. I never liked it, but I like the fashion for jeans in the style of the 70s.

- Так, я згідна з тобою, я вже викинула рвані джинси. До речі, недавно я купила спідницю довжини міді. By the way, I recently bought a copper-length skirt.

- Круто, якого кольору? - Cool, what color?

- Кольором палички кориці. - The color of cinnamon sticks. Пам'ятаєш фільм "Красуня" з Джулією Робертс? В неї була сукня такого ж кольору. She had a dress of the same color.

- Та, пам'ятаю. Я зрозуміла, що це за колір. I realized what color it was.

До речі, я думала, що вулична мода і дизайнери це щось окреме. Але виявляється, що стритстайл – це продукт дизайнера, просто вже перероблений масмаркетом. Андре Тан, пояснюючи це, навів приклад  з фільму "Диявол носить Prada", де героїня прийшла в бірюзовому светрі,  і її начальниця їй говорить: "Тобі здається, що це просто бірюзовий светр, але насправді в такому-то році Ів Сен-Лоран показав цей светр, і потім через 3 роки це докотилося до масмаркету". Andre Tan, explaining this, gave an example from the movie "The Devil Wears Prada", where the heroine came in a turquoise sweater, and her boss tells her: "You think it's just a turquoise sweater, but in fact in a certain year Yves Saint Laurent showed this sweater, and then 3 years later it reached the mass market. " - Мене також це здивувало. - It also surprised me. До речі, а як ти ставишся до моделей plus-size , таких як Ешлі Грем, Тесс Голлідей? By the way, how do you feel about plus-size models such as Ashley Graham, Tess Holliday?

- Я відношусь до них повністю позитивно. - I treat them completely positively. Мені ніколи не подобалися худі моделі, тому що вони повинні були бути  такими, для того щоб працювати в індустрії краси. I never liked skinny models because they had to be like that in order to work in the beauty industry.

-Я вважаю, що жінки не повинні себе мучити дієтами, бо коли жінка мучить себе дієтами, вона відмовляє собі у всьому – вона зла. -I believe that women should not torture themselves with diets, because when a woman tortures herself with diets, she denies herself everything - she is evil. Загалом, я добре ставлюся до бодипозитиву. In general, I have a good attitude towards body positivity. Якщо жінка не влазить в сукню – нехай  купить собі сукню на розмір більшу. If a woman does not fit into a dress - let her buy a dress in a larger size.

Ти знала, що Адре Тан був експертом проєкту "Модель XL" , і що  у нього є  лінія plus-size? Did you know that Adre Tan was an expert on the Model XL project and that he has a plus-size line? Він мені імпонує, тим що підтримує бодипозитив. He impresses me by supporting the body-positive.

-Так я знала. До речі, про plus-size, Андре Тан в інтерв'ю розмовляє про Кім Кардашян. Я погоджуюсь з ним, що 10 років тому, вона б не була такою популярною, тому що в моді була худорлявість. I agree with him that 10 years ago, she would not have been so popular because there was thinness in fashion. А зараз Кім є такою популярною, тому що ця худорлявість усім набридла і вона ввела нові параметри в моду. And now Kim is so popular because everyone is tired of this thinness and she has introduced new parameters into fashion. Крім того, вона є іконою стилю. In addition, it is a style icon. А хто для тебе є іконою стилю? And who is a style icon for you?

- Для мене завжди іконою стилю є Шарліз Терон -- це еталон стилю, смаку, витриманості. - For me, the icon of style is always Charlize Theron - a standard of style, taste, endurance. Мені дуже подобається, як вона одягається, хоча це класика. I really like the way she dresses, although it's a classic. А на рахунок, відчизняних зірок мені подобається стиль Олі Полякової. And at the expense of domestic stars, I like the style of Olya Polyakova. А тобі? And you?

- Мені дуже подобається стиль Тіни Кароль. - I really like the style of Tina Karol.

- До речі, мене приємно здивувало, що Андре Тан любить італьйські бренди. Я дуже люблю два італійських бренди. Один з них – Imperial , у мене багато одягу від нього. Зараз вже практично нічого не купую, але раніше мені подобалось Vicolo. I don't buy almost anything now, but I used to like Vicolo. Нині дуже подобається бренд Burberry. Після приходу Ріккардо Тіші в бренд, його аудиторія омолодилася. After the arrival of Riccardo Tisci in the brand, his audience has rejuvenated. Раніше Burberry був для старичків трішки, а зараз став більш модний і молодіжний. Previously, Burberry was a little old for the elderly, but now it has become more fashionable and youthful.

- Для мене гуру в моді завжди був Ів Сен-Лоран, тому що він перший, хто одягнув жінку в смокінг. - For me, the fashion guru has always been Yves Saint Laurent, because he was the first to dress a woman in a tuxedo.

- Мені дуже сподобалось, та частина, що Андре Тан підтримує проблеми екології. - I really liked the part that Andre Tan supports environmental issues. Наприклад, у новій колекції осінь - зима 2020 будуть світшоти, худі і футболки з переробленого пластику. For example, in the new autumn-winter 2020 collection there will be sweatshirts, skinny and T-shirts made of recycled plastic. Його команда потихеньку впроваджує в колекцію тканини, які не забруднюють довкілля.

До речі, в кінці інтерв'ю Андре Тан дає поради молодим дизайнерам, що ти думаєш про це? By the way, at the end of the interview Andre Tan gives advice to young designers, what do you think about it? - Я погоджуюсь з його словами, що дизайнер повинен вміти малювати та шити. І я не сприймаю таких "дизайнерів" , які не вміють цього робити, але називають себе спеціалістами в цій справі. And I do not accept such "designers" who do not know how to do it, but call themselves experts in this field. - Я цілком погоджуюсь з твоєю думкою. - I completely agree with your opinion.

Я вже з нетерпінням чекаю на його нову колекцію. Цікаво побачити нові речі від Андре Тана.