×

We use cookies to help make LingQ better. By visiting the site, you agree to our cookie policy.


image

Spontální monology o rutinních věcech, 13. Dneska jsem nejel domů, jak jsem plánoval..., 19.08.2011

13. Dneska jsem nejel domů, jak jsem plánoval..., 19.08.2011

čau linkaři, dneska je 19. srpna 2011 a já právě nahrávám další díl do této kolekce.

Včera jsem říkal, že dneska nic nenahraju, ale došlo k jakési změně. Domů jsem totiž nejel, protože jsem zůstal v práci dýl, než jsem plánoval a tudíž jsem nestihnul autobus, proto pojedu domu až zítra ráno.Takže proč něco nenahrát, že? Domů jsem přišel asi před půl hodinou, najedl jsem se - koupil jsem si jídlo zase v čínský restauraci a sledoval jsem při tom "Přátelé". Po ukončení Přátel jsem se rozhodl, že zase něco nahraju. Jak už jsem říkal, pojedu domů zejtra ráno, takže musím vstávat brzo, abych stihnul autobus. Domů to pojede asi tak dvě hodiny. Dostanu se domu akorát tak na oběd - kolem dvanácté hodiny. Nejdřív půjdu asi k tátovi, kde se navečeřím, a pak půjdu k matce - bydlí totiž odděleně. No tak tohle je prozatím vše. Uvidím, možná ještě něco dneska nahraju. Mějte se zatím fajn, čau čau.


13. Dneska jsem nejel domů, jak jsem plánoval..., 19.08.2011

čau linkaři, dneska je 19. srpna 2011 a já právě nahrávám další díl do této kolekce. Hi liners, today is August 19, 2011 and I'm just uploading another episode to this collection.

Včera jsem říkal, že dneska nic nenahraju, ale došlo k jakési změně. Yesterday I said that I would not record anything today, but there was a change. Domů jsem totiž nejel, protože jsem zůstal v práci dýl, než jsem plánoval a tudíž jsem nestihnul autobus, proto pojedu domu až zítra ráno.Takže proč něco nenahrát, že? I didn't go home because I stayed at work longer than I planned and so I didn't catch the bus, so I won't go home until tomorrow morning. So why not record something, right? Domů jsem přišel asi před půl hodinou, najedl jsem se - koupil jsem si jídlo zase v čínský restauraci a sledoval jsem při tom "Přátelé". I came home about half an hour ago, ate - I bought food again in a Chinese restaurant and watched "Friends". Po ukončení Přátel jsem se rozhodl, že zase něco nahraju. After Friends ended, I decided to record something again. Jak už jsem říkal, pojedu domů zejtra ráno, takže musím vstávat brzo, abych stihnul autobus. Like I said, I'm going home tomorrow morning, so I have to get up early to catch the bus. Domů to pojede asi tak dvě hodiny. It will take you home for about two hours. Dostanu se domu akorát tak na oběd - kolem dvanácté hodiny. I'll just get home for lunch - around twelve o'clock. Nejdřív půjdu asi k tátovi, kde se navečeřím, a pak půjdu k matce - bydlí totiž odděleně. First I'll go to my dad, where I'll have dinner, and then I'll go to my mother - she lives separately. No tak tohle je prozatím vše. Uvidím, možná ještě něco dneska  nahraju. I'll see, maybe I'll record something else today. Mějte se zatím fajn, čau čau. Have a good time so far, bye bye.