×

We use cookies to help make LingQ better. By visiting the site, you agree to our cookie policy.


image

Zdeňkovi a Jardovi rozhovory, První konverzace část 4

První konverzace část 4

Taková jako mezi věta. Jo jasně. Když prostě chceš něco...abys získals čas na to přemýšlet. Jasně, aby si získal čas přemýšlet.

Jasně...jasně. No dobrý hele, tak já bych tímto ukončil vlastně tento první díl naší série a...no co k tomu dodat? Takže ještě jednou vás vítáme v této sérii nahrávek a v příštím...příští nahrávce bysme začli nějakou konkrétní lekci. Asi jo. Nebo lekci...já slovo "lekce" nemám moc rád, protože to zavání školou. Školou no. Prostě řekl bych - začneme s normální nahrávkou. Něco si řekneme dopředu asi a potom to prodiskutujeme tady. Jasně, jasně...tak jo, takže... Dejte nám vědět o čem byste rádi slyšeli. Nějakej feedback zpět dostat ..vůbec by nebylo špatné. Přesně tak, přesně tak. Tak jo, dobře...tak jo....díky za rozhovor Jardo. Díky taky, měj se. Nazdar. čau čau.


První konverzace část 4 Первый разговор часть 4

Taková jako mezi věta. Such as between the sentence. Например, между предложениями. Jo jasně. Když prostě chceš něco...abys získals čas na to přemýšlet. If you just want something ... to make time to think. Jasně, aby si získal čas přemýšlet. Sure, to take the time to think.

Jasně...jasně. No dobrý hele, tak já bych tímto ukončil vlastně tento první díl naší série a...no co k tomu dodat? Well, look, I'd like to end this first part of our series and ... what can I add? Takže ještě jednou vás vítáme v této sérii nahrávek a v příštím...příští nahrávce bysme začli nějakou konkrétní lekci. Asi jo. Nebo lekci...já slovo "lekce" nemám moc rád, protože to zavání školou. Školou no. Prostě řekl bych - začneme s normální nahrávkou. Něco si řekneme dopředu asi a potom to prodiskutujeme tady. We'll say something in advance and then discuss it here. Jasně, jasně...tak jo, takže... Dejte nám vědět o čem byste rádi slyšeli. Nějakej feedback zpět dostat ..vůbec by nebylo špatné. Přesně tak, přesně tak. Tak jo, dobře...tak jo....díky za rozhovor Jardo. Díky taky, měj se. Nazdar. čau čau.