De lente is begonnen
Het is wel heerlijk toch, het zonnetje.
Heb je overal meer zin in, ehm, lekker. Relaxter, emotioneel relaxter. Elke lente krijgt iedereen weer de kriebels. Maar waar komen die kriebels toch vandaan? Wat lentekriebels precies zijn weten we eigenlijk niet, maar waarschijnlijk hebben een aantal hormonen daar eh, iets mee, ehm, iets mee van doen. Bijvoorbeeld het hormoon cortisol, dat is een hormoon wat er voor zorgt dat je de beschikking hebt over energie. En je hebt neurotransmitters in je hersenen en dat zijn prikkeloverdragende stoffen, eh, zoals bijvoorbeeld dopamine, cyrotamine, en dat zijn stoffen die zorgen voor bijvoorbeeld stemming en gevoel en reactiesnelheid en concentratie en dat soort dingen. We krijgen het hele jaar door die stoffen binnen, allen in de zomer en in de lente, heb je, heb je het buitenlicht wat zorgt voor extra regelmaat, in dat soort, in die hormoonhuishouding, waardoor er een soort oppepper is, als het gaat over het krijgen van energie. Ja, zonnetje, en dan zien we al die plantjes, denk je, oh, leuk, tuintje weer, alles gaat weer beginnen.
Verliefd ben ik niet dus die kriebels heb ik niet, maar misschien komt het nog. Dat zou zomaar kunnen want het schijnt op het gebied van de liefde in de lente echt veel beter te gaan, al kan dat niet wetenschappelijk onderbouwd worden. Wat we wel weten natuurlijk is van dat je in het voorjaar zoals ik al zei, meer mensen tegenkomt, en dan is de kans uiteraard dat je daar ooit een keer sex mee krijgt ook groter.
Dat zou kunnen. Haaa. Volgens mij is het ook in de herfst, dan ga je de winter in en dan kan je iemand lekker mee de koffer in nemen. Hahaha.