image

Keep it Up! Feb 2022 (The Hebrew Hub Speaking Course), Week 6(העצמה אישית)

Week 6(העצמה אישית)

איך תפסיקו להתעסק במה שאחרים חושבים עליכם ותתחילו לחיות את החיים שאתם רוצים? הפחד הזה ממה שאחרים חושבים ואומרים עליכם עוצר אתכם במכום ומרסק את הביטחון העצמי שלכם.

אז מה אפשר לעשות כדי להרגיש חופשיים ולחיות ללא דאגות. ישנה גישה אחרת שתעזור לכם כבר אחרי שתצפו בסרטון הזה. אז קדימה! בואו נתחיל.

במקום להתמקד ולנסות לשלוט במה שאחרים חושבים עליכם, התמקדו בלחיות על פי העקרונות שלכם ולרצות קודם כל את עצמכם.

אתן לכם דוגמא.

לאחרונה מתן, הבן הבכור שלי בן ה18, נכנס לענייני שחמט והחליט ללמוד לא מזמן אצל מורה. מה שמעניין זה שהוא שמח לשתף את כל מי שמסביבו בתחביב החדש שלו למרות שלהרבה אנשים שחמט לא בדיוק נחשב לדבר הכי מגניב בעולם. יש כאלה שיכולים לצחוק עליו ולהגיד שהוא חנון שלומד שחמט וכל דבר אחר שיכול להוריד לו את הביטחון.

אך העובדה שלא אכפת לו בכלל מה אנשים חושבים עליו סיקרנה אותי מאוד. ושאלתי אותו איך הוא עושה את זה. התשובה שלו לגמרי הדהימה אותי, הוא אמר :אימא , שחמט זה משחק אסטרטגיה שמפתח את המוח בצורה יוצאת דופן, בעזרתו אני מצליח לחשוב כמה צעדים קדימה בחיים שלי, למה שאני אתבייש מפיתוח של יכולת כזאת מטורפת.

שימו לב מה קרה כאן. מתן שם את הערכים והאמונות שלו מעל מכל מה שאחרים יכולים ועלולים לחשוב עליו.

תדייקו את העקרונות שלכם לעצמכם. כך תוכלו לחיות על פיהם והדעות של אחרים כלל לא ישנו. ללא ספק מדובר בקונצפט שלא קל לעשות, זה דורש המון ביטחון עצמי כדי לשים את העקרונות שלנו מעל הדעות של אנשים אחרים.

לכן במיוחד בשבילכם הכנתי הדרכה חינמית על שלוש שיטות סודיות לפיתוח ביטחון עצמי גבוה. כך תוכלו להתחיל להאמין בעצמכם ולהפסיק להתייחס לכל מה שאחרים אומרים.

שמה לכם לינק בתיאור למטה להדרכה. שיהיה לכם יום סופר מדהים, ונתראה הסרטון הבא חברים!Want to learn a language?


Learn from this text and thousands like it on LingQ.

  • A vast library of audio lessons, all with matching text
  • Revolutionary learning tools
  • A global, interactive learning community.

Language {0} is not supported by LingQ

Week 6(העצמה אישית)

איך תפסיקו להתעסק במה שאחרים חושבים עליכם ותתחילו לחיות את החיים שאתם רוצים? הפחד הזה ממה שאחרים חושבים ואומרים עליכם עוצר אתכם במכום ומרסק את הביטחון העצמי שלכם. This fear of what others think and say about you stops you in awe and shatters your self-confidence.

אז מה אפשר לעשות כדי להרגיש חופשיים ולחיות ללא דאגות. So what can be done to feel free and live without worries. ישנה גישה אחרת שתעזור לכם כבר אחרי שתצפו בסרטון הזה. There is another approach that will help you already after you watch this video. אז קדימה! בואו נתחיל.

במקום להתמקד ולנסות לשלוט במה שאחרים חושבים עליכם, התמקדו בלחיות על פי העקרונות שלכם ולרצות קודם כל את עצמכם. Instead of focusing on trying to control what others think of you, focus on living according to your principles and wanting yourself first.

אתן לכם דוגמא.

לאחרונה מתן, הבן הבכור שלי בן ה18, נכנס לענייני שחמט והחליט ללמוד לא מזמן אצל מורה. Recently Matan, my eldest son of 18 years, got into chess matters and decided to study recently with a teacher. מה שמעניין זה שהוא שמח לשתף את כל מי שמסביבו בתחביב החדש שלו למרות שלהרבה אנשים שחמט לא בדיוק נחשב לדבר הכי מגניב בעולם. What's interesting is that he's happy to share his new hobby with everyone around him even though for many people chess is not exactly considered the coolest thing in the world. יש כאלה שיכולים לצחוק עליו ולהגיד שהוא חנון שלומד שחמט וכל דבר אחר שיכול להוריד לו את הביטחון.

אך העובדה שלא אכפת לו בכלל מה אנשים חושבים עליו סיקרנה אותי מאוד. But the fact that he did not care at all what people thought of him intrigued me greatly. ושאלתי אותו איך הוא עושה את זה. And I asked him how he does it. התשובה שלו לגמרי הדהימה אותי, הוא אמר :אימא , שחמט זה משחק אסטרטגיה שמפתח את המוח בצורה יוצאת דופן, בעזרתו אני מצליח לחשוב כמה צעדים קדימה בחיים שלי, למה שאני אתבייש מפיתוח של יכולת כזאת מטורפת. His answer completely stunned me, he said: Mom, chess is a strategy game that develops the mind in an extraordinary way, with the help of which I can think a few steps ahead in my life, why I would be ashamed of developing such an insane ability.

שימו לב מה קרה כאן. Notice what happened here. מתן שם את הערכים והאמונות שלו מעל מכל מה שאחרים יכולים ועלולים לחשוב עליו. Giving there his values and beliefs above all that others can and might think of him.

תדייקו את העקרונות שלכם לעצמכם. Explain your principles to yourself. כך תוכלו לחיות על פיהם והדעות של אחרים כלל לא ישנו. That way you can live by them and the opinions of others will not change at all. ללא ספק מדובר בקונצפט שלא קל לעשות, זה דורש המון ביטחון עצמי כדי לשים את העקרונות שלנו מעל הדעות של אנשים אחרים. Without a doubt this is a concept that is not easy to do, it requires a lot of self-confidence to put our principles above other people's opinions.

לכן במיוחד בשבילכם הכנתי הדרכה חינמית על שלוש שיטות סודיות לפיתוח ביטחון עצמי גבוה. Therefore, especially for you, I have prepared a free tutorial on three secret methods for developing high self-confidence. כך תוכלו להתחיל להאמין בעצמכם ולהפסיק להתייחס לכל מה שאחרים אומרים. That way you can start believing in yourself and stop relating to everything others say.

שמה לכם לינק בתיאור למטה להדרכה. Put a link in the description below for guidance. שיהיה לכם יום סופר מדהים, ונתראה הסרטון הבא חברים! Have a super amazing day, and see you in the next video friends!

×

We use cookies to help make LingQ better. By visiting the site, you agree to our cookie policy.