×

We use cookies to help make LingQ better. By visiting the site, you agree to our cookie policy.


image

Letní prázdniny (summer vacation)

Letní prázdniny (summer vacation)

Prázdniny jsou tady a určitě se všichni těší až budou na dovolené se svojí rodinou a oddechnou si od každodenního shonu.

Spousta z vás pojede k moři užít si svojí dovolenou na pláži, někdo pojede do hor a bude si užívat toho čerstvého horského vzduchu a někdo bude projíždět různá města napříč Evropou, nebo jakýmkoli jiným kontinentem.

Záleží jen na vás co vám láká nejvíce a u jaké činnosti si nejvíce odpočinete.

Každopádně vám přeji ať se vám všem vaše dovolená povede a ve zdraví se vrátíte domů.


Letní prázdniny (summer vacation) Sommerferien Summer vacation Letnie wakacje Férias de Verão Летние каникулы Літні канікули

Prázdniny jsou tady a určitě se všichni  těší až budou na dovolené se svojí rodinou a oddechnou si od každodenního shonu. The holidays are here and everyone is definitely looking forward to a holiday with their family and a break from the daily hustle and bustle. Праздники наступили, и все обязательно ждут праздника с семьей и отдыха от повседневной суеты. Những ngày nghỉ lễ đã đến và chắc hẳn ai cũng mong được cùng gia đình đi nghỉ, tạm rời xa cuộc sống hối hả hàng ngày.

Spousta z vás pojede k moři užít si svojí dovolenou na pláži, někdo pojede do hor a bude si užívat toho čerstvého horského vzduchu a někdo bude projíždět různá města napříč Evropou, nebo jakýmkoli jiným kontinentem. Many of you will go to the sea to enjoy your beach holiday, some will go to the mountains to enjoy the fresh mountain air and some will drive to different cities across Europe or any other continent.

Záleží jen na vás co vám láká nejvíce a u jaké činnosti si nejvíce odpočinete. It only depends on you what attracts you the most and in what activity you relax the most.

Každopádně vám přeji ať se vám všem vaše dovolená povede a ve zdraví se vrátíte domů. In any case, I wish you all your holiday and return home in good health.