Kupono kodas?

Sveiki, prasau paaiskinti kas yra kupono kodas ir is kur man ji gauti?
Aciu.

Kupono kodas yra daiktas, kurį galima nusipirkti per akcijas, Kalėdas, dar kažkokias šventes, arba gauti “poblatu”. Įvedus kodą mokslai kaštuoja pigiau.

Aš dalinsiu (tiksliau pardavinėsiu) kodus kitą savaitę naujiems nariams.

Jei as anksciau mokejau uz mokslus o po to buvau nutraukes, tai dabar kad vel pratest ar imanoma kaipnors be kupono kodo?

Tai kuponas mokslams nebūtinas. Čia tik laimingieji juos kažkur parauna, o visi normalūs žmonės mokosi be jokių kodų.

Aisku :slight_smile: dekui

Sveiki, nusipirkau naryste metams su 70 proc. nuolaida. Unikalaus kupono kodo dar negavau (kaip suprantu gausiu per 24 val.), bet norejau pasiteirauti, ar galiu as ta koda suvesti , jei lingq jau esu kazkuri laika uzsiregistravusi ir naudojuosi nemokama paskyra? Ar reikia is naujo registruotis, kad galeciau suvesti kupono koda ir gauti nusipirkta nuolaida 12 menesiu?

Naktis2@ Kaip gauti naryste metams su 70% nuolaida? Skamba viliojanciai :slight_smile: nes as siaip tai moku kas menesi…

Siandiena prisijungus prie lingq.com lauke nemaloni staigmena, apribotas nemokamu lingqú skaicius, dabar ju beliko tik 20 . Todel nemokamai mokytis pasidare praktiskai nebeimanoma arba ziauriai nepatogu. Todel prisiminiau, jog maciau galimybe isigyti naryste su nuolaida. Bet tik atlikus apmokejima supratau, kad galbut man ta nuolaida negalios, nes jau esu kazkuri laika lingq sistemos nare… Tikriausiai teks registruotis is naujo, kad galeciau testi mokslus, bei pasinaudoti nuolaida…?
Nenoriu kitu nariu klaidinti del nuolaidos
gal p. Gintaras tiksliau pakomentuos … :slight_smile:

Nuolaidos yra skirtos pritraukti naujiems nariams, kadangi LingQ yra privati kalbų mokykla, išlaikoma privačiomis lėšomis, dalis iš kurių yra gaunama iš mokamų paskyrų turėtojų. Nemokamų paskyrų turėtojai retai kada užsibūna ilgiau, todėl juos galima prilyginti naujiems. Paaukštinant paskyrą reikia įvesti kodą (paskyros puslapyje) ir viskas turi būti gerai.

Aciu, viskas pavyko. Pasiraitoju rankoves ir einu mokytis :slight_smile:

Na ka kai grysiu i Lietuva turbut reiks nusipirkti premium :). Jau ir taip ilgai pratempiau :slight_smile:

Ir aš apsisprendžiau pirkti premium mėnesiui. Kas man gali padėti? Paypal turiu, bet be pinigų. :slight_smile:

pinigu reikia :smiley:

Na tai nebutinai paciame paypale tureti pingu,svarbu tureti kreditine arb debitine kortele paypale iregistruota ir gali atsiskaitineti ja per paypala… paypala turiu gana senai ir niekad nesu turejas paypale pinigu,visada atsiskaitineju kortelemis kurios yra iregistruotos mano vardu i mano paypal akaunta…

O galim sutarti taip, kad jūs man pervedat į mano paypal 10 dolerių, o aš atitinkamai pervedu į jūsų banką? :slight_smile:

o tu nesusiejes su paypalu jokios korteles?

Ne, aš turiu tik paprastą paypal.

tai gali issiimt seb banke, gal ir kituose buna, virtualia kortele visa virtuon ir ja galima susieti su paypalu

Sveiki, gal kas susidurete su tokia situacija. As esu issipirkusi naryste metams, dabar turbut apie puse laiko yra praeje. Gaunu as is lingq laiska, kad man suteikiamas “first month of LingQ Premium for free!”. Atsiunte man koda, kuri susivedusi, gauciau Premium 1 menesi nemokamai. Nelabai suprantu, juk as esu susimokejusi uz 12 menesiu ir turiu plana “12-Month Premium Promo”, tai jei as suvesiu gauta koda, tai man tas planas prasites dar vienu menesiu ar kaip?

nu as tokio laisko kazkaip negavai, reiketu tiesiog pamegint arba parasyt i support foruma :slight_smile: