It looks like you are using an old version of Internet Explorer. Sorry, we only support IE 10 and above. To use the site you will need to use a more up to date browser. We strongly recommend you upgrade to:

Go to page: « 1 3 4 5 6 7 8 9

ai tas tai geras, man atrodo aš jį mačiau, bent jau dalį pirmo sezono apie 3000 serijų, jis atsirado maždaug vienu metu kai buvo išrastas televizorius, tikriausiai pradžią pradėjau žiūrėt dar būdamas kūdikiu :)

@GintarasRu iš mano išvardintų visi labai geri, gal tarp jų Ray Donovan silpniausias, bet čia skonio reikalas. Pasikaityk aprašymus IMDb, gal padės išsirinkti. Dėl anglų kalbos, tai visi kieti..Southland gal sunksiausias , nes daug buitinės kalbos ir jo stilius labai įdomus, nieko neaiškina, nieko nekartoja, ne taip kaip tie "nulaižyti" serialai apie policiją. Po šio serialo kurį laiką ramu, nieko nesinori žiūrėti, nes visi atrodo lėkštoki :D

Hopeidea labai dėkoju, pakol kas įsidėjau į užrašinę, jeigu gali dabar negirk jų, nes tuoj pradėsiu blaškytis tarp tų serialų :) kadangi jau buvo kompe vakar vis tik pradėjau dexterį žiūrėt, pirmas įspūdis po 3 serijų žiūrėt galima, anglų kalbos lygis žymiai paprastesnis negu pvz. breaking bad, žiūri ir viską supranti na gal tik kelių žodžių dukros pasiklausiau ir tai tik, kad iškart neatsiminiau ką jie reiškia :) na jei dexteris neužknis anksčiau laiko tai tikiuosi po kokio mėnesio paraudusiomis akimis pereisiu prie Hopeidea pasiūlymo :)

Go to page: « 1 3 4 5 6 7 8 9

To comment login or sign up for a free account