Nemoku naudotis tinkamai LingQ
dromey 1
Sveiki visi,

Norėčiau, pagalbos esu čia naujokas ir išbandžiau mokytis taip ir anaip tačiau niekas neįšeina :)
Kokius pradedančiojo kursus pasirinkti? Visokiu radau bet visi labai sudėtingi. Reikėtu visom prasmėm pagalbos jūsų, nes aš neįstengiu kaip mokytis anglu kalbos. Reikėtu šiaudo kuriuo užsikabinčiau :)
Tikslas mano būtų per 4 menėsius >3000 žodžių išmokti.
August 2014
  • Moderator
    alex 1705 656 31848
    Hi! If you're a beginner in English, I would recommend "Greetings and Goodbyes", a course that will introduce you to various different greetings and simple phrases. Others here on the forum may have suggestions too!

Automatinis vertimas:

Sveiki! Jei esate anglų pradedantysis, aš norėčiau rekomenduoti "Sveikinimai ir Goodbyes", yra žinoma, kad bus supažindinti jus su įvairiais sveikinimais ir paprastų frazių. Kiti čia forume gali turėti pasiūlymus per daug!
    August 2014
  • sauliokas 10392 12366 107
    Sveikas prisijungęs. Na Alex pasiūlytas kursas tikrai tinka pradedančiąjam, paprasčiau nelabai ką rasi, o ir kaip kitaip išmoksi norimus 3000 žodžių? ;) Iš pradžių visiems sunku, bet jei noras bus, prasilauši. Žodžiu imi kursą ir lukšteni :) Svarbu užsiimti tuo, o ne tikėtis kad kažkas kitas už tave tai padarys.
    Dar iš beginner 1 kursų su aiškiu tarimu ir palaipsniui sunkėjančiu turiniu "Eating Out" ir "Who Is She?" Pats nuo jų pradėjau :)
    August 2014
    • dromey lt Lithuania 1
      Galbūt galėtum apšviesti būda kaip mokytis. čia yra išversti šiuo atveju iš anglu į lietuviu kalba, bet tu žodžiu reikšmės teisingos ar visus žodžius peržiurėti su žodynu? O kaip čia žodžius mokytis? Aš išsivaizduoju tik vienintelį iškalti pavizdžiui žodį nuobodu(boring) boring, boring, boring... Čia būvo minėta, kad reikia LABAI DAUG GAUG KLAUSYTI, tai gerai iškalsiu žodžius ir klausisiu audio takelio kuriame greitai perskaito ši teksta o aš žodžiu nespėju jų reikšmiu prisiminti, o kas toliau, ar aš po kurio laiko pradėsiu suspėti atpažinti žodžiu reikšmes ir susidelioti mintyse reikšmes? Nes mano tekstas susidaro iš ~150 žodžiu, bet iškyla viena problema mano rasti kursai nelabai patinka, nes moteriškės balsas nemalonus ausiai kurios N kartu galėčiau klausytis o nori man turėti visas pamokas viename kurse o ne po 100 skirtingu. Ieškojau amerikietiško akcento nes britiškas labai neaiškus audio takeliai, t.y. kaip sakant labai burba :D vietomis labai greit perskaito ir nespėji sureguoti o amerikiečiu labai aiškiai perskaito. Norėjos susirasti pamoku gyvenimišku kuria galima vartoti buitije ir panašiai, bet neradau vienam kurse viso to., Galbūt ką nors turėtumėt pasiulyti? Bandžiau susirast mano mylimu „The Simpsons“ kurso bet nėra tokio, ar kažkokio tokio panašaus stiliaus. Tiesa sakant forume čia perskaičiau daug ir nuo visko tik galva pradėjo skaudėt tarsi būtum ją į siena daužes :D O kaip konkrėčiai mokytis pagal LingQ sistema reikia nežinau daug nuomoniu išklausiau ir niekam „nedašunta“.

EDIT:
      Šis kursas nepatiko: http://www.lingq.com/learn/en/library/courses/3...
      August 2014
      • sauliokas lt Lithuania 10392 12366 107
        Kažkaip tu čia prieštarauji pats sau, jei jau forumą skaitei ir vis tiek nesupranti kaip naudotis, tai nežinau kas padės ;)
        Skaityk dar. Visos paprasčiausios ir genialiausios mintys forume sudėtos.
        Sakai kad čia visi kursi per sunkūs, bet nori iškart normalių tekstų. Jei esi tik pradedantis imk tai kas yra kol kiek pakils lygis ir galėsi rinktis kas patinka. Nes kitaip ieškosi to nerealaus tobulo kurso tol kol po kelių dienų mesi viską. Pats pradėjau praktiškai nuo 0, klausiau tas visas nelabai mielas tetas ir dėdes,rinkau maloniausius iš nemaloniausių, taip kad jaučiu kad teisybę sakau :)
        Žodžius atskirai galima mokytis kortelėse, bet toli gražu ne visi tai pripažįsta, sakoma geriausia daug daug skaityti ir klausyti.
        Galų gale kursus galima kurtis pačiam, susiradus reikiamą medžiagą, tekstus ar ištraukus subtitrus ir turėsi tai kas tau miela ir įdomu. Tame tarpe ir Simpsonus. Apie tai smukiau taip pat yra forume.
        Kieno tu čia tokių nuomonių klausei apie tai kaip mokytis LingQ, jei niekam nedašunta? Matyt ne tų kurie mokosi :)
        Žodžiu dar kelias dienas paknisk forumą, gal tada apsiraminsi, susidėlios galvoje viskas, paimsi kursą su kokia teta kad ir nelabai malonia, bet kadangi tau vistiek kažkaip reikia pradėti, tai nekreipsi į tai dėmesio.

Beje, tas kursas kur nurodei man taip pat nepatiko ir neklausiau :)
        August 2014
        • dromey lt Lithuania 1
          taigi, perskaičiau, ir visgi padarysiu taip.
          @alex pasiulė kursus kuriuos išmoksiu „Greetings and Goodbyes“
          @sauliokas ir kuriuos tu man pasiuliai „Eating Out“ ir „Who Is She?“

Tikiuosi visa tai man padės, ir iki 2015 metu pasieksiu 3000 žodžiu bagaža kuri būsiu ganėtinai gerai įvaldes :) Sausio mėnesį ketinu pasidžiaugti ir pasidalinti kaip sekėsi mokytis, kokie įspudžiai ir t.t. :)
          August 2014
          • editadita lt Lithuania 17193 2898
            Kadangi mano padėtis buvo tokia, kad žinojau tik kelis elementarius žodelius, teko pradėti nuo tų nuobodžių pasisveikinimų ir atsisveikinimų. Toliau ėmiau pamokas iš pradedančiųjų kursų, pastoviai klausiau ir "linkinau" žodžius. Ne visos pamokos buvo labai įdomios, bet palaipsniui mano žodynas augo. Dabar jau galiu rinktis temas, kurios man įdomesnės. Mano pasyvus žodynas 3700 per pusę metu, abejoju, ar be Lingq būčiau tiek pasiekusi. O savo malonumui pasižiūriu mėgstamą serialą be titrų, ir smagu, kad jau galiu šį bei tą suprasti. Taigi, siek savo užsibrėžto tikslo ir pirmyn :)
            August 2014
            • dromey lt Lithuania 1
              Būtų gerai, kad anglu pamokas būtum praėjus, nes aš mokausi anglu, o ne rūsų. tai teks žodino plėtimuisi pasirinkti ir susirasti man kažkokius kursus
              August 2014
  • dromey 1
    tai nuo sunkios einant kankinsies tiesiog ir gali prie nieko neprieiti :/
    August 2014