"Gintaro A. patarimai" puslapio kūrimas

Gretute 23 4355 580
Čia galime aptarti kokią temą norite imti, taip pat kaip atlikti šį darbą ir kitus iškilusius klausimus susijusius su "Gintaro Akulevičiaus patarimai" puslapiu (pavadinimas neoficialus, tik taip pavadinau, kad būtų aišku, apie ką eina kalba)

Perkeliu savo žinutę iš kitos temos:

"Viskas vyktų taip: kiekvienas paimtume po temą ir išrašytume (performulavę) iš jos patarimus. Baigę, paimtume kitą temą. Kuo daugiau bus padedančiųjų - tuo greičiau padarysime. Į laiko rėmus sprausti norinčių padėti nenoriu, nes ir taip daug darbų visi turite."

May 2014
  • sauliokas 10392 12366 107
    Tik va tik tie pagrindiniai patarimai dažnai kartosis. Ir turbūt reikia imti tik tas temas kur yra daugiau minčių ir patarimų, nes kadangi čia forumas tai daug ko ir ne į temą yra
    May 2014
  • Gretute 23 4355 580
    Kartotis gali, bet tai jau bus galima vėliau pataisyti - besikartojančius ištrinti.

P.s. reikėtų, kad savanoriai patarimus kopijuotų ir perfrazuotų į tekstinį dokumentą, o vėliau atsiųstų man el. paštu "greta1997@gmail.com" ir aš viską sudėčiau į vieną vietą bei ištrinčiau besikartojančius.
    May 2014
    Na gal kitą savaitę pavyks pasižiūrėti ir padaryti pradžią. Čia vos ne kaip koks rašto darbas gausis...gal ir pačiam naudinga. Gretutė pažymius rašys :) Visa laimė Gintaras rašė lietuviškai, nes su šveplais tekstais nedrįsčiau net bandyt..
    May 2014
  • Gretute 23 4355 580
    Aleksas pasiūlė viską daryti klausimo atsakymo forma:

Q: Kaip naudotis ...?
    A: ....

Tada reiktų mažiau žinučių perfrazuoti.
    May 2014
    Gal ir gera mintis. Na gal pradėjus kažkas daugiau paaiškės, kaip geriau.
    May 2014
  • Gretute 23 4355 580
    Reikia kažkokiu būdu savanorių daugiau paieškot. Jeigu tik dviese būsim, labai jau ilgai užtruksim... Tik vat nežinau kaip čia praplatinti šitą idėją, nes kaip suprantu, šitam forume nesilanko beveik niekas...
    May 2014
    Na kaip, šiek tiek lankosi, tik rašo mažai kas, va ir šios temos virš 100 peržiūrų rodo. Taip jau yra kad laiko visiems trūksta einamiems reikalams, o dar vasara... Noro aišku irgi reikia :) Pats didelio našumo nežadu, nes ir taip nieko nespėju, na bet bent kažkiek.
    May 2014
  • Gretute 23 4355 580
    Tai didelio našumo ir nereikia, reikia tik, kad reikalai judėtų į priekį, o ne stovėtų vietoje :)
    May 2014
    Skelbimas!

Ieškomi savanoriai Gintaro Akulevičiaus sukauptos patirties - patarimų atrinkimui iš forumo. Jūs ne tik padėsite kitiems, bet ir patys sužinosite daug naujo, kokios kliūtys jūsų laukia kalbos mokymosi kelyje - jei esate naujokas, arba prisiminsite ir galėsite palyginti su savo patirtimi - jei esate jau patyręs kalbininkas :)

Taip kad prašau nesidrovėti ir kreiptis į projekto vadovę Gretutę.
    May 2014
  • Gretute 23 4355 580
    Gal reikia šitą skelbimą ir kitose temose patalpinti? :)
    May 2014
    Tai nieko tas nepakeis, paskutinė atnaujinta tema vistiek viršuje, ir jau ne kartą rašyta apie tai, tik va pritariantys keli dar buvo, bet tik kol dar nebuvo paskelbta pradžia. Galų gale čia tam forume savaitėm būna niekas neparašo, taip kad viskas čia normalu..
    May 2014
  • Gretute 23 4355 580
    Na gerai tada, laukiam savanorių :)
    May 2014
    Na va, sutariau su valdžia, visiems kurie peržiūrėjo šia temą ir atsisakė prisijungti, automatiškai bus apribojamas sukuriamų per dieną linkų kiekis iki 10, vėliau bus griežtesnių sankcijų.
    :)
    May 2014
  • Gruta 15872 928 788
    Sveikučiai,jau porą dienų žadu parašyti,bet ir yra bet:) Na,išgirdusi apie sankcijas ,išsigandau,kad mano linkų neatimtumėt :) Aš noriu prisidėti prie Gintaro atminimo.Tik gerai būtų,kad Jūs man pasakytumėt ką konkrečiai turiu daryti.
    May 2014
  • Gretute 23 4355 580
    Labas, Gruta,

turėtumėte išsirinkti temą iš kurios išrinktumėte jo patarimus ir perrašytumėte juos klausimo-atsakymo forma (kurią minėjau kiek ankščiau) į teksinį dokumentą. Gali tekti kai ką perfrazuoti. Atlikusi šį darbą, nusiųstumėte man tekstinį dokumentą į mano gmail'ą, kuris nurodytas mano profilyje.

p.s. Sauliokai, šauniai padirbėjai! :)
    June 2014
  • Gruta 15872 928 788
    Laba,supratau,Gretute,noriu tik paklausti ar kas nors jau paėmė kurią nors temą?
    June 2014
  • Gretute 23 4355 580
    Ne, temų skirstytis dar nepradėjome :)

Manau, kad temas reikėtų imti nuo pat pradžių (nuo 10 psl.) ir taip iki pirmo puslapio viršaus :)

Beje, yra nemažai temų, kuriose lyg ir nėra duodama patarimų, tačiau perskaičius ją visą, paaiškėja, kad jų vis dėlto ten yra, tiesiog jie nėra nuo pat pirmo puslapio arba kiekvienoje žinutėje.
    June 2014
    na va tik viena "išsigando" "sankcijų", mažai , bet geriau nei nieko :) Aš tai norėjau kad prisirinktų daugiau ir kad man nieko daryti nereikėtų :) nes truputį ragai su laiku, mokymosi progrese vėl visur nuliai stovi, jei dar taip tai reiks po to vėl ilgai iš duobės kapstytis... na bet kaip nors...jūs pradėkit, pabandykit, ar aplamai kas nors gaunasi
    June 2014
  • Gretute 23 4355 580
    Gali būti, kad čia tiesiog labai mažai kas lankosi :) Na gerai, aš pradedu, pradėsiu nuo pat dešimtame puslapyje esančių pirmųjų sukurtų temų ("Sistemos lietuvinimo klaidos", "Sveiki", "Lietuvių kalba"). Kiek mačiau, ten nėra patarimų, tačiau vis tiek jas visas perskaitysiu, gal kažkur ir rasiu :)
    June 2014
  • Hopeidea 8594 7980
    Aš tai dabar drąsi, nes "nukvakus" kiek darbo turiu, bet po birželio 15 d. bus laisviau, tai bus laiko bijoti Saulioko sankcijų :D
    Jungsiuos prie jūsų nuo birželio 16d. :)) Jei dar bus likę ką padeti :)
    June 2014
  • Gretute 23 4355 580
    Likę, ką padėti dar tikrai bus, nes pradėjau tik šiandien (tiksliau prieš kokias 30 min.). Labai tikiuosi, kad greitu laiku atsiras daugiau savanorių, nes norėtųsi šį darbą iki liepos 10d. pabaigti.

Beje, jau pežiūrėjau tas tris temas ir judu toliau, imu temas "Turėkite gėdos!", "Ei, lietuviai!", "Metodai", "Kaip aš padariau anglų kalbos mokytoją (natūralus mokymasis vs. tradicinis)", "Tikras kaifas".

P.s. jeigu randu patarimų, nesusijusių su mokymusi Lingq'e, juos tiesiog praleidžiu.
    June 2014
  • editadita 2898 17193
    Sveiki, čia mokytis pradėjau neseniai ir mane pačią, kalbos mokymuisi, labai įkvėpė Gintaro pavyzdys. Galiu prisidėti, tik neaišku, kurios temos dar neperžiūrėtos ir nuo kurios galėčiau pradėti?
    June 2014
  • Gretute 23 4355 580
    Sveiki,

galite rinktis kokią norite temą, bet būtų patogiau, jeigu imtume temas iš eilės (t.y. temas iš 9 psl., nuo tos vietos kurioje aš pabaigiau (-"Tikras kaifas")).

P.s. 9 psl. imkite nuo "Kas mane palaikė sunkiu metu" aukštyn, o ne "Gražūs projektai" žemyn.
    June 2014
  • barbora3 1059
    Sveiki. Prisijungiau čia visai neseniai. Norėčiau labai padėti, bet tiesą pasakius visiškai nieko nesuprantu - nei ką reikia išrinkti, nei iš kur išrinkti, net ir sankcijų pasekmių nelabai suprantu :)) Bet mielai prisidėčiau, nes man tai būtų paskatinimas pačiai dažniau čia lankytis.
    June 2014
  • Gretute 23 4355 580
    Reikia pasirinkti kokias temas norite peržiūrėti ir radus patarimus (susijusius su LingQ) juos perrašyti klausimo-atsakymo forma į tekstinį dokumentą ir atsiųsti į mano el. paštą (jis nurodytas profilyje) :)
    June 2014
  • barbora3 1059
    Ar lietuviškos temos? Ir dar, kad nesikartoti, gal kiekvienas pradėdamas temos peržiūrą galėtų čia parašyti, kokią temą jis peržiūri. Žinotume, kad tos temos peržiūrėti jau nereikia.
    June 2014
  • nerijus75 7133 0 665
    aš irgi prisijungčiau. Buvo labai užimtos savaitės, tad negalėjau
    June 2014
  • Gretute 23 4355 580
    Taip, šiame (lietuviškame) forume reikia ieškoti Gintaro Akulevičiaus patarimų. Mes taip ir susitarėme, kad, kai žmogus pasirenka temą, parašo jos pavadinimą čia. Jeigu peržiūrėsite mano paskutines žinutes praeitame puslapyje, rasite, kokias temas aš jau paėmiau.

Būtų geriau, jeigu temas imtumėte nuo 9 psl., iš eilės, nes tada būtų lengviau susiorientuoti kokių temų dar niekas neperžiūrėjo.

P.s. prašau patarimus (klausymo-atsakymo forma) rašyti į Microsoft Word'o failą, tik dabar dar reikia susitarti kokį font'ą naudoti, ką paryškinti ir pan.
    June 2014
  • nerijus75 7133 0 665
    aš bandau rašyti temas
    1. Nuo ko pradėti mokytis užsienio kalbos? (jei tokios temos dar niekas nepaėmė)
    2. Sunkumai su kuriais susiduriame mokantis užsienio kalbą
    June 2014
  • Gretute 23 4355 580
    Ne, šių temų dar niekas nepaėmė. Iš kurio jos puslapio?
    June 2014
  • nerijus75 7133 0 665
    @tiesiogiai minėtų temų nėra, bet aš pamenu, kaip Gintaras rašė, kaip jam atėjo taip vadinamas "prasilaužymas" ir sunkumai su kuriais susiduria besimokantys. Taip, rinkimo būtų nemažai. Galbūt net keliese galėtume tai daryti, ir gal kiek plačiau nei klausimų - atsakymų pavidalu. Bet pabandyti verta.
    p.s o gal, jei kas esame vilniečiai - susibėgame kurį vakarą Sereikiškių parke (pvz.)?
    June 2014
  • Gretute 23 4355 580
    Gerai, galbūt tie, kurie dar nepasirinko temų (t.y. visi išskyrus mus), norės prisijungti.

June 2014
  • barbora3 1059
    Na aš imu temą iš eilės "Anglų kalba negali būti tikslas", bandysiu peržiūrėti ir pranešiu apie rezultatus.
    June 2014
  • editadita 2898 17193
    Aš tuomet imu toliau po barbora3, temos "Niekada negali žinoti...", "Kuo kvepia gramatikos mokymasis (atsakymas - migrena ir lėta bei skausminga mirtimi)", "Per kiek laiko galima išmokti kalbėti nauja kalba?" ir "Išėjimas iš komforto zonos"
    June 2014
  • Gretute 23 4355 580
    Parašau jau paimtas temas, kad naujai atėjusiems savanoriams būtų lengviau susiorientuoti:

1. Sistemos lietuvinimo klaidos
    2. Sveiki
    3. Lietuvių kalba
    4. Turėkite gėdos!
    5. Ei, lietuviai!
    6. Metodai
    7. Kaip aš padariau anglų kalbos mokytoją (natūralus mokymasis vs. tradicinis)
    8. Tikras kaifas
    9. Kas mane palaikė sunkiu metu
    10. Anglų kalba negali būti tikslas
    11. Niekada negali žinoti...
    12. Kuo kvepia gramatikos mokymasis (atsakymas - migrena ir lėta bei skausminga mirtimi)
    13. Per kiek laiko galima išmokti kalbėti nauja kalba?
    14. Išėjimas iš komforto zonos
    ___________________________________________________________________________________________

15. Nuo ko pradėti mokytis užsienio kalbos?
    16. Sunkumai su kuriais susiduriame mokantis užsienio kalbą

Jeigu norite prisidėti prie 15 ir 16 temų, susisiekite su nerijus75.
    June 2014
  • Gruta 15872 928 788
    Aš imu temas:Kaip ilgai reikia mokytis kalbą. Klaidingi įsitikinimai apie kalbų mokymąsi.
    June 2014
  • editadita 2898 17193
    Imu sekančią temą: "Tai kaip gi galų gale įveikti tą nelemtą gramatiką?"
    June 2014
  • Gretute 23 4355 580
    Primenu, kad atlikę darbą, tekstinį dokumentą siųstumėte į mano el. paštą, kuris nurodytas mano profilyje.

June 2014
  • Gretute 23 4355 580
    Kaip matau, reikalai visiškai stovi vietoje, todėl nusprendžiau įsteigti prizą. Prizas - taškai, tačiau dar nesu tikra, kaip viskas veiktų. Tikriausiai daugiausiai prisidėjęs žmogus juos ir gautų, tačiau kaip atsirinkti, kas kiek padarė, kai darbai nevienodi? :)

Laukiu jūsų minčių šiuo klausimu.

P.s. imu visas likusias temas iš 9 psl. (nuo "Kaip kalbėti daugiau gyvenant Lietuvoje?" iki "KONKURSAS! Kas suras tinkamą žodį?").
    July 2014
  • editadita 2898 17193
    Kai tokie orai už lango, sunku prie rimtesnių darbų prisėsti :)
    July 2014
    na jo orai tikrai nesuteikia galimybių dar daugiau laiko praleisti prie kompiuterio...
    va šūkavau kad reikia prisidėti prie šio reikalo bet pats nieko doro ir nepadariau...gėda šiek tiek, na bet ką padarysi kad taip jau viskas nuolat neplanuotai gaunasi pas mane
    :)
    July 2014
    • Gretute lt Lithuania 23 4355 580
      Dar kelios savaitės ir vėl bandysiu prikelti šį reikalą :)
      August 2014
      • sauliokas lt Lithuania 10392 12366 107
        na gal po kelių sav :) gal forumą kiek aptvarkys nes jei toks liks manau sumažės skaitytojų..
        August 2014
          Na va, vėl bandau atgaivinti šį reikalą :) forumu naudotis dar neišmokau - dar vis nemoku parašyti naujos žinutės, o ne atrašyti į senesnę... gal kas padėsit?
          September 2014
            reikia rašyti po pirmąja forumo žinute :)
            September 2014
              Dėkui! :)
              September 2014
  • Gretute 23 4355 580
    Štai ir vėl bandau atgaivintį šį reikalą. Kadangi, kaip matau, daug kas neturi laiko ne tik prisidėti prie projekto, bet ir prisijungti prie Lingq, įsteigiu šiokį tokį prizą - taškus. Greičiausiai taškus (simbolinį jų kiekį) gaus daugiausiai prisidėjęs.
    September 2014
  • KaremiErnesta 19250 9499
    Sveiki va sugalvojau prisėsti ir pradėti kažką rinkti (geriau vėliau nei niekada), bet kad atsivertus forumą, berodo tik Active Threads, o visų visų senų nėra... Ar tai reiškia, kad viskas dingo užmaršty? :(
    August 2015
      Labas, na keista, rimtai tik tuos rodo, bet prieš užeinant į LT forumą rašo 237 threads, 5474 posts, tai kaip ir turi būti daugiau kažkur
      August 2015
    • GintasRu lt Lithuania 0 12987 2033
      va pirmieji rudens požymiai nes jau linq sujudėjo :)
      August 2015
      • KaremiErnesta lt Lithuania 19250 9499
        Parašiau į support'ą, gal kanors atsakys...
        August 2015
  • editadita 2898 17193
    Aš, užėjus į lietuvių forumą, matau užrašą "aktyvios temos" ir 25 temas. O kur galima rasti "neaktyvias" temas, neaišku.
    August 2015