"Gintaro A. patarimai" puslapio kūrimas

Čia galime aptarti kokią temą norite imti, taip pat kaip atlikti šį darbą ir kitus iškilusius klausimus susijusius su “Gintaro Akulevičiaus patarimai” puslapiu (pavadinimas neoficialus, tik taip pavadinau, kad būtų aišku, apie ką eina kalba)

Perkeliu savo žinutę iš kitos temos:

“Viskas vyktų taip: kiekvienas paimtume po temą ir išrašytume (performulavę) iš jos patarimus. Baigę, paimtume kitą temą. Kuo daugiau bus padedančiųjų - tuo greičiau padarysime. Į laiko rėmus sprausti norinčių padėti nenoriu, nes ir taip daug darbų visi turite.”

Tik va tik tie pagrindiniai patarimai dažnai kartosis. Ir turbūt reikia imti tik tas temas kur yra daugiau minčių ir patarimų, nes kadangi čia forumas tai daug ko ir ne į temą yra

Kartotis gali, bet tai jau bus galima vėliau pataisyti - besikartojančius ištrinti.

P.s. reikėtų, kad savanoriai patarimus kopijuotų ir perfrazuotų į tekstinį dokumentą, o vėliau atsiųstų man el. paštu “greta1997@gmail.com” ir aš viską sudėčiau į vieną vietą bei ištrinčiau besikartojančius.

Na gal kitą savaitę pavyks pasižiūrėti ir padaryti pradžią. Čia vos ne kaip koks rašto darbas gausis…gal ir pačiam naudinga. Gretutė pažymius rašys :slight_smile: Visa laimė Gintaras rašė lietuviškai, nes su šveplais tekstais nedrįsčiau net bandyt…

1 Like

Aleksas pasiūlė viską daryti klausimo atsakymo forma:

Q: Kaip naudotis …?
A: …

Tada reiktų mažiau žinučių perfrazuoti.

Gal ir gera mintis. Na gal pradėjus kažkas daugiau paaiškės, kaip geriau.

Reikia kažkokiu būdu savanorių daugiau paieškot. Jeigu tik dviese būsim, labai jau ilgai užtruksim… Tik vat nežinau kaip čia praplatinti šitą idėją, nes kaip suprantu, šitam forume nesilanko beveik niekas…

Na kaip, šiek tiek lankosi, tik rašo mažai kas, va ir šios temos virš 100 peržiūrų rodo. Taip jau yra kad laiko visiems trūksta einamiems reikalams, o dar vasara… Noro aišku irgi reikia :slight_smile: Pats didelio našumo nežadu, nes ir taip nieko nespėju, na bet bent kažkiek.

Tai didelio našumo ir nereikia, reikia tik, kad reikalai judėtų į priekį, o ne stovėtų vietoje :slight_smile:

Skelbimas!

Ieškomi savanoriai Gintaro Akulevičiaus sukauptos patirties - patarimų atrinkimui iš forumo. Jūs ne tik padėsite kitiems, bet ir patys sužinosite daug naujo, kokios kliūtys jūsų laukia kalbos mokymosi kelyje - jei esate naujokas, arba prisiminsite ir galėsite palyginti su savo patirtimi - jei esate jau patyręs kalbininkas :slight_smile:

Taip kad prašau nesidrovėti ir kreiptis į projekto vadovę Gretutę.

1 Like

Gal reikia šitą skelbimą ir kitose temose patalpinti? :slight_smile:

Tai nieko tas nepakeis, paskutinė atnaujinta tema vistiek viršuje, ir jau ne kartą rašyta apie tai, tik va pritariantys keli dar buvo, bet tik kol dar nebuvo paskelbta pradžia. Galų gale čia tam forume savaitėm būna niekas neparašo, taip kad viskas čia normalu…

Na gerai tada, laukiam savanorių :slight_smile:

Na va, sutariau su valdžia, visiems kurie peržiūrėjo šia temą ir atsisakė prisijungti, automatiškai bus apribojamas sukuriamų per dieną linkų kiekis iki 10, vėliau bus griežtesnių sankcijų.
:slight_smile:

Sveikučiai,jau porą dienų žadu parašyti,bet ir yra bet:) Na,išgirdusi apie sankcijas ,išsigandau,kad mano linkų neatimtumėt :slight_smile: Aš noriu prisidėti prie Gintaro atminimo.Tik gerai būtų,kad Jūs man pasakytumėt ką konkrečiai turiu daryti.

Labas, Gruta,

turėtumėte išsirinkti temą iš kurios išrinktumėte jo patarimus ir perrašytumėte juos klausimo-atsakymo forma (kurią minėjau kiek ankščiau) į teksinį dokumentą. Gali tekti kai ką perfrazuoti. Atlikusi šį darbą, nusiųstumėte man tekstinį dokumentą į mano gmail’ą, kuris nurodytas mano profilyje.

p.s. Sauliokai, šauniai padirbėjai! :slight_smile:

Laba,supratau,Gretute,noriu tik paklausti ar kas nors jau paėmė kurią nors temą?

Ne, temų skirstytis dar nepradėjome :slight_smile:

Manau, kad temas reikėtų imti nuo pat pradžių (nuo 10 psl.) ir taip iki pirmo puslapio viršaus :slight_smile:

Beje, yra nemažai temų, kuriose lyg ir nėra duodama patarimų, tačiau perskaičius ją visą, paaiškėja, kad jų vis dėlto ten yra, tiesiog jie nėra nuo pat pirmo puslapio arba kiekvienoje žinutėje.

na va tik viena “išsigando” “sankcijų”, mažai , bet geriau nei nieko :slight_smile: Aš tai norėjau kad prisirinktų daugiau ir kad man nieko daryti nereikėtų :slight_smile: nes truputį ragai su laiku, mokymosi progrese vėl visur nuliai stovi, jei dar taip tai reiks po to vėl ilgai iš duobės kapstytis… na bet kaip nors…jūs pradėkit, pabandykit, ar aplamai kas nors gaunasi

Gali būti, kad čia tiesiog labai mažai kas lankosi :slight_smile: Na gerai, aš pradedu, pradėsiu nuo pat dešimtame puslapyje esančių pirmųjų sukurtų temų (“Sistemos lietuvinimo klaidos”, “Sveiki”, “Lietuvių kalba”). Kiek mačiau, ten nėra patarimų, tačiau vis tiek jas visas perskaitysiu, gal kažkur ir rasiu :slight_smile: