×

We use cookies to help make LingQ better. By visiting the site, you agree to our cookie policy.


image

Real Spoken Hebrew, Funny LSports ad

Funny LSports ad

אביתר.

אה?

שׁלחתי לך את הסיסטם דיזיין של הפיצ'ר החדש, אני צריך שתאשר זריז, אני צריך להתקדם.

מה… מתי שלחת לי?

אה… לפני יומיים.

אה… אז איך לא ראיתי? איפה שלחת את זה?

במייל שלחתי.

איפה, במייל?

במייל, כן!

אה… נו בסדר, פה בחברה לא משתמשים במייל לדברים כאלה ברקוני. יש צ'אلנל בסלאק, לפרודקט, ושם אנחנו שולחים את הסיסטם דיזיין, לא במייל.

טוב, בסלאק, אז אני שולח לך בסלאק. גם את זה וגם ראיתי איזה חמישים-שישים באגים כמובן, כי אתם חבורה של פגים, אז אני שולח לך גם שם בסלאק.

לא לא לא לא לא, הבאגים זה בג'ירה, לא בסלאק.

אה, טוב, שולח בג'ירה את הבאגים אביתר… וגם אני שולח את התכנית עבודה של הספרינט הקרוב ביחד, בג'ירה.

לא, זה במאנדיי.

אווו אביתררררר!!!

מה זה היה הרעש הזה?

ברקוני, פתאום אני קולטת שלא עשיתי לך סיבוב במשרד, איזה פאדיחה

בסדר

יאללה, בוא תכיר את כולם. פה יושבים החבר'ה של ה-R&D

דממה, אני יעשה לך את הסיור. פה זה ה-R&D, זה המקום שמקבלים בו את המשכורות הכי גבוהות, מבקשים מהם לוותר על החיים שלהם, והם כל שנה מחפשים מקום אחר שייתן להם יותר כסף, יותר תנאים ופחות עבודה. מתקדמים. כאן זה מכירות ושיווק, הם בגדול מוכרים פיצ'רים לא קיימים וברגע שסוגרים עסקה המפתחים שראינו מקודם, הפגים, צריכים לפתח הכל תוך שבועיים. כאן זה דבאופס, תורידי נעליים, אסור שיתלכלך פה. אם רוצים לדבר איתם לוקחים מספר. הם עונים לפניות בין 14:45 לרבע לשלוש. כאן זה הצלחת לקוח, ברוכה הבאה. לכאן מגיעים כל הג'וניורים הפגים שאין להם ניסיון ועובדים בפרך איזה שנתיים-שלוש עד שמעבירים אותם למשהו יותר נורמלי. כאן מאחורי זה המנכ"ל - משלמים לו הרבה כסף כדי לדבר בהרמות כוסית, בגדול. כאן יושבת המזכירה -

מנהלת אדמיניסטרטיבית.

אה כן, ואת באמת "מנהלת משאבי אנוש". אפשר לחשוב איזה משאב, מינימום גז טבעי. חבורה של פגים שחצי יום מתלבטים מה לאכול בצהריים ואחרי זה מתחרטים על מה שהם לקחו. "משאבי אנוש". זאת המזכירה, בקיצור. פה זה מחלקת IT. הם אהה… מחברים אהה… כבלים למכשירים, לא יודע מה הם עושים האמת. כאן זה HR, את מכירה בטח. שירי וגלית פה סיימו תואר שני בפסיכולוגיה בהצטיינות יתרה ועכשיו הן מפיקות אירועים. אפשר להתקדם. כאן נמצאים המעצבים, כאן נמצאת אלה המוכשרת שחלמה לעצב משחקים לילדים עם קשיים התפתחותיים, סיימה 4 שנים בבצלאל, והיא כבר שבועיים מעצבת את הכפתור של התפריט הראשי ובודקת איזה צבע יהיה הכי אינגייג׳ינג. בהצלחה אלה! אגב, שמנת נייבי. עובד מדהים. אהב, הגענו ל-Product, הם בגדול הנמסיס של R&D, פחות או יותר. תגידי מעיין, את יכולה בבקשה ללכת לקנות לי מסטיק בצורת אריה דרעי?

מה?...

יופי, הבנת את הקונספט של פרודקט, הם מבקשים כל מה שבלתי אפשרי. בואי נתקדם. טוב, אלה פיננסים, הם אלה שמאשרים את כל הבזבוז הזה, אם זה הדגני בוקר השטותיים האלה במטבח, אפילו את הסרטון הזה שהצופים רואים עכשיו - הם אשרו.

מה?... אנחנו לא אישרנו


Funny LSports ad Lustige LSports-Werbung Funny LSports ad Annonce drôle de LSports Annuncio divertente di LSports 面白い LSports 広告 Anúncio engraçado da LSports Забавная реклама LSports 搞笑体育广告

אביתר. Evyatar.

אה? eh?

שׁלחתי לך את הסיסטם דיזיין של הפיצ'ר החדש, אני צריך שתאשר זריז, אני צריך להתקדם. I sent you the system design of the new feature, I need you to approve quickly, I need to move forward.

מה… מתי שלחת לי? What... when did you send me?

אה… לפני יומיים. Oh... two days ago.

אה… אז איך לא ראיתי? Ah... so how did I not see? איפה שלחת את זה? where did you send it

במייל שלחתי.

איפה, במייל?

במייל, כן!

אה… נו בסדר, פה בחברה לא משתמשים במייל לדברים כאלה ברקוני. Oh... well, okay, here in the company we don't use e-mail for things like that. יש צ'אلנל בסלאק, לפרודקט, ושם אנחנו שולחים את הסיסטם דיזיין, לא במייל. There is a channel in Slack, for the product, and there we send the system design, not by email.

טוב, בסלאק, אז אני שולח לך בסלאק. Well, in Slack, so I'm sending you in Slack. גם את זה וגם ראיתי איזה חמישים-שישים באגים כמובן, כי אתם חבורה של פגים, אז אני שולח לך גם שם בסלאק. Both that and I saw some fifty-sixty bugs of course, because you are a bunch of prematures, so I send you a name in Slack as well.

לא לא לא לא לא, הבאגים זה בג'ירה, לא בסלאק. No no no no no, the bugs are in Jira, not in Slack.

אה, טוב, שולח בג'ירה את הבאגים אביתר… וגם אני שולח את התכנית עבודה של הספרינט הקרוב ביחד, בג'ירה. Oh, well, I'll send the bugs in Jira... and I'll also send the work plan for the upcoming sprint together, in Jira.

לא, זה במאנדיי. No, it's on Monday.

אווו אביתררררר!!! Oh my god!!!

מה זה היה הרעש הזה? what was that noise

ברקוני, פתאום אני קולטת שלא עשיתי לך סיבוב במשרד, איזה פאדיחה Brecony, I suddenly realize that I didn't give you a tour of the office, what a bummer

בסדר OK

יאללה, בוא תכיר את כולם. פה יושבים החבר'ה של ה-R&D This is where the R&D guys sit

דממה, אני יעשה לך את הסיור. Silence, I'll give you the tour. פה זה ה-R&D, זה המקום שמקבלים בו את המשכורות הכי גבוהות, מבקשים מהם לוותר על החיים שלהם, והם כל שנה מחפשים מקום אחר שייתן להם יותר כסף, יותר תנאים ופחות עבודה. This is the R&D, this is the place where they get the highest salaries, they are asked to give up their lives, and every year they look for another place that will give them more money, more conditions and less work. Este é o P&D, este é o lugar onde eles recebem os maiores salários, eles são solicitados a desistir de suas vidas, e todos os anos eles procuram outro lugar que lhes dê mais dinheiro, mais condições e menos trabalho. מתקדמים. Advanced. כאן זה מכירות ושיווק, הם בגדול מוכרים פיצ'רים לא קיימים וברגע שסוגרים עסקה המפתחים שראינו מקודם, הפגים, צריכים לפתח הכל תוך שבועיים. Here it's sales and marketing, they generally sell non-existent features and as soon as they close a deal, the developers we saw earlier, the premature ones, have to develop everything within two weeks. Aqui é vendas e marketing, eles geralmente vendem recursos inexistentes e assim que fecham um negócio, os desenvolvedores que vimos antes, os prematuros, têm que desenvolver tudo em duas semanas. כאן זה דבאופס, תורידי נעליים, אסור שיתלכלך פה. This is DevOps here, take off your shoes, it's not allowed to get dirty here. אם רוצים לדבר איתם לוקחים מספר. If you want to talk to them, take a number. הם עונים לפניות בין 14:45 לרבע לשלוש. They answer inquiries between 14:45 and a quarter to three. כאן זה הצלחת לקוח, ברוכה הבאה. Here is your success, welcome. לכאן מגיעים כל הג'וניורים הפגים שאין להם ניסיון ועובדים בפרך איזה שנתיים-שלוש עד שמעבירים אותם למשהו יותר נורמלי. All the premature juniors who have no experience come here and work hard for two or three years until they are transferred to something more normal. Todos os juniores prematuros que não têm experiência vêm aqui e trabalham duro por dois ou três anos até serem transferidos para algo mais normal. כאן מאחורי זה המנכ"ל - משלמים לו הרבה כסף כדי לדבר בהרמות כוסית, בגדול. Here behind it is the CEO - he is paid a lot of money to speak in high spirits, big time. כאן יושבת המזכירה - Here sits the secretary -

מנהלת אדמיניסטרטיבית. administrative manager.

אה כן, ואת באמת "מנהלת משאבי אנוש". Oh yes, and you really are an "HR manager". אפשר לחשוב איזה משאב, מינימום גז טבעי. One can think of a resource, at least natural gas. חבורה של פגים שחצי יום מתלבטים מה לאכול בצהריים ואחרי זה מתחרטים על מה שהם לקחו. A bunch of premature babies who spend half a day debating what to eat for lunch and afterwards regret what they took. Um bando de bebês prematuros que passam meio dia debatendo o que comer no almoço e depois se arrependem do que levaram. "משאבי אנוש". "Human Resources". זאת המזכירה, בקיצור. That's the secretary, in short. פה זה מחלקת IT. This is the IT department. הם אהה… מחברים אהה… כבלים למכשירים, לא יודע מה הם עושים האמת. They ah... connect ah... cables to devices, I don't know what they do, really. כאן זה HR, את מכירה בטח. This is HR here, you probably know. שירי וגלית פה סיימו תואר שני בפסיכולוגיה בהצטיינות יתרה ועכשיו הן מפיקות אירועים. Shiri and Galit Pa graduated with a master's degree in psychology with high honors and now they produce events. Shiri e Galit Pa se formaram com mestrado em psicologia com honras e agora produzem eventos. אפשר להתקדם. כאן נמצאים המעצבים, כאן נמצאת אלה המוכשרת שחלמה לעצב משחקים לילדים עם קשיים התפתחותיים, סיימה 4 שנים בבצלאל, והיא כבר שבועיים מעצבת את הכפתור של התפריט הראשי ובודקת איזה צבע יהיה הכי אינגייג׳ינג. Here are the designers, here is the talented Ella who dreamed of designing games for children with developmental difficulties, finished 4 years at Bezalel, and has been designing the button for the main menu for two weeks and checking which color will be the most engaging. Aqui estão os designers, aqui está a talentosa Ella que sonhava em criar jogos para crianças com dificuldades de desenvolvimento, terminou 4 anos na Bezalel, e está projetando o botão do menu principal há duas semanas e verificando qual cor será a mais envolvente. בהצלחה אלה! Good luck these! אגב, שמנת נייבי. By the way, navy cream. עובד מדהים. Works amazing. אהב, הגענו ל-Product, Like, we've reached the Product, הם בגדול הנמסיס של R&D, פחות או יותר. They are pretty much the nemesis of R&D, more or less. תגידי מעיין, את יכולה בבקשה ללכת לקנות לי מסטיק בצורת אריה דרעי? Say Maayan, can you please go buy me gum in the shape of a Deri lion?

מה?...

יופי, הבנת את הקונספט של פרודקט, הם מבקשים כל מה שבלתי אפשרי. Nice, you understood the concept of a product, they ask for everything that is impossible. Legal, você entendeu o conceito de produto, eles pedem tudo o que é impossível. בואי נתקדם. טוב, אלה פיננסים, הם אלה שמאשרים את כל הבזבוז הזה, אם זה הדגני בוקר השטותיים האלה במטבח, אפילו את הסרטון הזה שהצופים רואים עכשיו - הם אשרו. Well, it's finance, they're the ones who approve all this waste, whether it's this stupid breakfast cereal in the kitchen, even this video that viewers are seeing now - they approved. Bem, são as finanças, são eles que aprovam todo esse desperdício, seja esse cereal matinal estúpido na cozinha, até mesmo esse vídeo que os espectadores estão vendo agora - eles aprovaram.

מה?... אנחנו לא אישרנו We did not approve