Gal kas žinot geresnių patarimų kaip išmokti anglų kalbą?

Sveiki, aš labai ilgai ieškojau triukų kaip išmokt anglų ir radau nemokamų patarimų svetainę, va šitą :

  • gal kas žinot dar daugiau patarimų ? kokį superinį triuką ? AČIŪ

Sveiki, triukas - skirti kiekvieną dieną savo laiko savo pasirinktai kalbai.

Ai čia prisiregistravo tik kad pareklamuoti, ne klausime esmė. Galima nekreipti dėmesio :slight_smile:

nieko aš nereklamuoju, nebegalima patikusio svetainės rekomenduoti :slight_smile: Jei kas žino geresnių svetainių su triukais prašau parašykit, nes aš tik pradedu mokintis ir bandau susidaryti geriausią planą, dėkui

Aš taip pat ieškojau. Bet nėra stebuklingų piliulių. Metodų daug, o iš jų galima ką nors sau prisitaikyti. Čia tiesiog kiekvienas turi atrasti savo būdą. Svarbiausiai, kad tai būtų neskausminga :slight_smile:

o kas yra skausminga? del to, kad neina išsirinkti nuo ko prodėti?

Panaršykite lietuvišką forumą, ten yra amžiną atilsį-Gintaro Akulevičiaus patarimų, jis buvo pasišventęs tam.

O šiaip jei yra bent kažkokie pagrindai tai visai sueis A.J. Hoge pamokos

ok ačiū, man tai labiausiai patinka https://learnenglish.britishcouncil.org/listening - bet yra daug daugiau klausymo archyvų… ir yra su tekstais, bet man atrodo svarbiausias patarimas - ne per daug kiekvieną dieną nes paskui tikrai bus skausminga ir bloga nuo anglu :slight_smile:

kaip galėtumėt įvertinti dabartini savo lygį, ir ko norisi iš kalbos, kokiam tikslui ji reikalinga? būtų lengviau patarti ką daryti :slight_smile:

šiuo metu tai patys pradmenys, o pasiekti noriu susikalbėjimo lygį, kad susiskalbėt galėčiau su angliakalbiais žmonėmis :slight_smile:

youtubej easy english arba easy american english
Easy English 28 - The meaning of life - YouTube

Pati parašei po savo nuoroda kad rasite veiklos visam gyvenimui, Pačiai niekas netinka? Ar jau ne pirmas gyvenimas ? :slight_smile:

Svarbiausias dalykas tam aplamai skirti laiko, kuo dažniau ir kuo daugiau - tada pradės aiškėti ir kas veikia geriau o kas blogiau.
O jei tik ieškoti stebuklingos piliulės tai eis metai o rezultatas bus tas pats. Iš patirties čia sakau :slight_smile:
Jei dabar pati pradžia tai ji ir yra sunkiausia, bet reikia bandyti ir viskas pajudės ir taps aiškiau ką daryti toliau.

aš to nerašiau, čia lingq ištraukė tą reklamą, aš tik nuorodos adresą parašiau, bet visiems ačiū už patarimus

Skausminga yra tada kai tai neįdomu, kalama viskas mintinai ir papildomas stresas.

Pradedančiojo lygyje man patogiausia pradėti nuo dialogų trumpų, skaitau ir klausausi vienu metu, veliau bandau tiesiog klausytis be teksto kol suprantu didžiąją dalį tada pereinu prie kitų dialogų. kai jau turiu bent kažkokį supratimą pradedu nuo trumpų istorijų (graded readers).

O versti pateikiamus tekstus prieš klausant reikalinga?

pradžioje užtenka bent suprasti esmę ka kalba ir žodžius kuriuos girdi.

Login - LingQ čia yra baziniai dalykai kaip naudotis šita sistema.

čia viskas su subtitrais, gali importuoti į lingq programą ir pasižiūrėti kiekvieną žodį kurį sako.

Verta čia pabandyti, patogi sistema, daug medžiagos ir pats gali importuoti.

teisingai čia pasakyta, kad svarbiausia yra skirti laiko.
aš keliuosi kiekvieną rytą, 1 valanda ankščiau ir darau savo užduotis. Ryte, nes vakare po darbo būnu pavargęs.
Kiekvieną dieną, jau keli metai.
Patikėkit, tai tikrai pasiteisina.