Szukam słownika polsko-rosyjskiej

Cześć!
Szanowni Państwo, proszę polecić dobre elektroniczny Polsko-rosyjski słownik (tłumacz) i internetowego słownika (tłumacz) online, że byłoby to możliwe, aby dodać go do słownika (mam na myśli tworzenie linków), bo Google nie bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z języka polskiego.

Niestety, ale google translator mimo wszystko jest najlepszy. Czasami jeszcze posiłkowałem się www.ling.pl i pons.eu, ale obie strony mają dość małą ilość haseł. Najlepszym rozwiązaniem jest chyba kupno słownika papierowego, ja już w niego zainwestowałem :slight_smile:

Dzięki za linki, spójrzem koniecznie.
W języku polskim, rozumiem dobrze, (na trzy po pięciu-punktowy systeme :slight_smile: ), ale z dużym problemma pisania.
Zaledwie słowa i wyrażenia, że nie mogę przetłumaczyć je jako zło nie jest w Google. Tak na przykład słowo " posiłkowałem " Google nie tłumaczy.
W języku angielskim i mowy nie ma, tłumacz niesamowite. Używam również PROMT, ale niestety nie ma polskiego.
Być może masz rację, będę szukać słownik papierowy.

Może przyda ci się jeszcze słownik polsko-polski. Na przykład w ten sposób wyjaśnia słowo 'posiłkowałem się": http://sjp.pwn.pl/slownik/2505682/posiłkować_się

Dziękuję, to jest dokładnie to, czego potrzebuję.
Сiekawe słowo “posiłkowałem”, w języku rosyjskim odpowiednika, nie znalazłem. Ja bym przetłumaczył jako “прибегать к помощи чего-либо или кого-либо”… Аle nie chodzi o to …
Myślę, że w naszym przypadku (w studium języków obcych) nie są tak ważne, aby znać dokładne tłumaczenie tego słowa, najważniejsze, aby zrozumieć, co to znaczy.

Dobry jest jeszcze słownik na www.ling.pl . Sama często go używam. Tłumaczy polskie słowa między innymi na angielski, niemiecki, rosyjski i inne języki.