Naujas forumo veidas

nežinau kaip jums naujas forumo veidas, bet su mano pensininku kompiuteriu plepesnėje temoje neįmanoma turėt tiek kantrybės, kad sulaukt pakol išsiskrolins iki paskutinių komentarų

a jomajo! Mačiau laišką kad kažką darys, bet kadangi vėl nebesimokau tai tik dabar pažiūrėjau ką pridarė. Visiška nesamonė, dar sugalvot taip reikia… pabandžiau atsidaryti temą frustracijos periodas, tai iki paskutinių įrašų taip ir nepriėjau- nesulaukiau. Kažkaip gaunasi kad automatiškai viskas neužsikrauna, reikia scrolint žemyn jei nori kad toliau krautųsi… Visiškas total praval toks padarytas forumas, dar niekur nemačiau kad atsisakytų puslapių sistemos ir keli šimtai postų būtų viename psl

Sauliokas, gal tokių kaip mes prie kompiuterių tik 2 ir likę, visi kiti tikriausiai telefonuose skrolina ir vargo nemato

sakai paskutiniai mohikanai :slight_smile: nemanau
Norėjau pereiti į eilutę žemiau, o postas nuo enter ir atsispausdino. Pažiūrėjau jų forume yra kam ir patinka, na kaip visada.
Pabandžiau specialiai telefonu, kas pats, skrolinimas iki užsiknisimo, kol neskrolini tol nesikrauna. Nekalbu apie tai jei tiesiog švietėjiškais tikslais skaitai temą, domiesi, bet tądien visos neperskaitai, tai kitą dieną ieškai vėl tos vietos, kai anksčiau pvz galėjai žinoti kad baigei pvz 10psl

Thanks for the feedback! We’ve already fixed some reported issues and will shortly be making it easier to see more replies and to go directly to a specific post in a thread.

tiesa sakant lazy loading’o forumuose dar neteko matyti, įdomi mintis, bet kaži ar tinkanti. Kuomet tai yra naujienų portaluose ar pan. pobūdžio sistemose tuomet tai yra gerai, nes perskaitai aktualiausią informaciją, o senos dažniausiai ir netenka skaityti (jei reikia gali pascrolinti). Diskusijos yra kitas dalykas, čia komentarai išrikiuoti nuo seniausio. Jei jau yra naudojamas toks loadingas tai jis dažniausiai būna mišrus, ty puslapiavimas su auto užkrovimu…

Vyksta balsavimas :slight_smile: Senas ar naujas:
http://www.lingq.com/forum/1/33559/?page=1#post-185274

man nepatinka, kad forumą rodo nuo pradžių. Geriau jau žinutės būtų rodomos nuo galo-mažiau sugaištama peržiūrai laiko.

Pritariu, arba galėtų būti galimybė pranešimus išrikiuoti norima tvarka, pavyzdžiui, rodyti naujausius viršuje, arba atvirkščiai - rodyti nuo seniausio.

Senas buvo patogesnis. Arba bent jau naujausi pranešimai viršuje.

Atsidarius pamoką nebegaliu audio pasileisti, reikia parsisiųsti failą. Ar čia tik man tas “patobulinimas”?

Ką tik išbandžiau savo pamokas, tai viskas įprastai, pasileidžia audio

jooo visai ramus patapo tas mūsų forumas… tai jau kad užsukau tai ta proga ir pasigirsiu…jei tiesiai šviesiai pastaruoju metu šiek tiek prakutau anglų kalboje ant skaitymo, kada čia tiesiog prarijau knygą nes buvo labai įdomi Sidney Sheldon - If Tomorrow Comes, o vakar kaip tik baigiau skaityti gigantišką pagal teksto apimtį A.Diuma Grafą Montekristą anglų kalba, užtrukau kažkur apie 3 savaites vakarinio skaitymo (skaitau su su Kindle Touch, dėl galimybės palietus žodį iškart matyti vertimą patogesnio daikto skaitymui ne visai žinant kalbą neįsivaizduoju ir visiems rekomenduoju) buvoįspūdis toks, pradžioje begalė naujų žodžių ir vis tenka juos badyti su pirštu, netgi norėjau numesti užsiknisęs, o bebaigiant skaityti knygą maždaug toje kūno vietoje kur įprastai uždedama kepurė jei eini į lauką, atsidarė kažkokie šliuzai ir pradėjau visai normaliai skaityti, vnž prisisiunčiau dabar begalę knygų ir toliau ketinu mėgautis šituo malonumu ir jums visiems linkiu to paties, jei norit greitai plėsti žodyną skaitykit kiek tik pagalit tai kas jums įdomu

na tai labai smagu, galvoju, kad man irgi reiktų Kindle įsigyti, nes mėgstu knygas skaityti. Norėčiau pasidomėti, ar iš Amazon pirkai, kaip ten su tuo žodynu ir t.t. Įsijungčiau į Kindle klubą. Tiesa, turiu ipad2, bet ten sistema ne tokia, arba nežinau daug ko

pirkau naują kindle pagal skelbimą Lietuvoje už 380 Lt ir šiai dienai lygtai pigiausi skelbimuose būna aišku jei perkant nepasipainios koks nors talentingas aferistas, dabar pirkčiau naujesnį modelį Kindle Paperwhite jis yra su ekrano pašvietimu. Skaityklėje angliškas Oskfordo žodynas būna iškarto instaliuotas, papildomai galima įsidėti jei iš anglų - į lietuvių Piesarsko žodyną nors jis palyginti skurdokas arba turtingesnį iš anglų į rusų verčia aišku su sąlyga jei rusų kalba ne problema. ten nusistato kuriuo žodynu pageidaujama naudoti, bet jei pvz pas mane piesarsko žodynas nesupranta žodžio tada automatiškai permeta į oksfordo
dar pridėsiu, kadangi planšetės neturiu tai labai ir neturiu ko komentuot apie jas, bet mačiau yra pvz nemokama Kindle Reading App programėlė, tikriausiai su ja galima sėkmingai ir planšetėje arba didelės išmieros telefone skaityklę įsirengt

Gintara, smagu tamsta girdėti. Sužiūrėjau rekomenduotą filmą “Fargo” (lyg tai pats rekomendavot). Gal dar ką nurodytumėt vertą pasižiūrėjimui?

O jei pirkčiau iš Amazon, kažin ar galėtų persisiųsti tuos žodynus, rusų ne problema

Kaip malonu skaityt, GintaiRu, kad jau gali skaityt knygas angliškai.
Man su skaitymu kur kas prasčiau. Aš vis dar laisvalikį leidžiu ausis užsikišus. Kaifuoju. Skaitymui žodynas dar skurdus.

jo, Fargo man patiko ,kažko rekomenduot negaliu, nes dabar praktiškai visiškai nežiūriu nieko kai nemiegu arba dirbu arba skaitau, kitkam kol kas nelieka laiko,bet netrukus gal bandysiu žėt House of Cards, dukra rekomendavo sakė geras

žodynai tie nete yra atsisiunti ir įsidedi į skaityklę, nuoroda yra FB kindle mylėtoju grupėje ten gali pasinaršyt atsiliepimus dėl pirkimo iš kur ir kaip geriau parsisiūst