Netekome Gintaro Akulevičiaus

Sveiki, kaip pastaruoju metu gal kasnors pastebejote, Gintaras dinges is eterio. Si vakara man paciai buvo pribloskianti zinia, neaisku kas atsitiko, bet panasu, kad Gintaro netekome. Nukopijuoju teksta nuo jo facebooko sienos. Dukra parase, kad jie patys nezino mirties priezasties…

Gintaras Akulevičius pašarvotas Elektrėnų Marijos - Kankinių Karalienės bažnyčios šarvojimo salėje.
Atgimimo a. 1, Elektrėnai
Šiandien 19:00 val. šv. Mišios.
Rytoj 14:30 val. išnešamas karstas.
Laidotuvės Sabališkių kapinėse.

Amžinąjį atilsį duok Mirusiam, Viešpatie,
ir amžinoji šviesa jam tešviečia.

1 Like

Stiprybes seimai!
tikrai pribloskianti zinia, taip gaila, kai tokie zmones palieka si pasauli :frowning:

1 Like

Kokia tragiška žinia:( Užvakar parašiau Gintarui žinutę FB , klausiau dėl techninių dalykų kuriant blog’ą…Šiandien , prieš kelias minutes, nesulaukus atasakymo, nuėjau pažiūrėti į jo FB profilį, kur prapuolęs, gal atsotogauja …Žinau , kokį skausmą dabar išgyvena jo dukra ir negaliu liautis verkti :frowning:

1 Like

Siaubinga žinia mums visiems,kaip tokiais atvejais būna,negaliu patikėti :frowning: Nors forume rašiau mažai,bet iš Gintaro vis gaudavau el.laiškus su patarimais,klausimais(kaip ir daugelis LingQ besimokančių),tik Jo dėka čia išlikau.Užjaučiu artimuosius,dukrą,draugus,visus,kurie turėjo galimybę su Juo bendrauti :frowning:

1 Like

Negaliu patikėti ir negaliu atsigauti… labai skaudi žinia…Užuojauta šeimai ir visiems LingQ’o žmonėms.

1 Like

Negaliu patikėti… Trenkė mus visus, kaip perkūnas vasarvydžio naktį… Labai liūdna. Nuostabus žmogus mus paliko.

Ir kaip mes toliau be jo gyvensim čia, LingQuose?..

1 Like

…ką tik pagalvojau dėl ko man atrodo tokie faini visi LingQ nariai…čia renkasi kažkuria prasme neramūs savyje nesutelpantys žmonės…kuriems nėra gerai taip kaip yra dabar…visi kažko trokšta ir siekia…panašiai kaip tie kuriems kažkada buvo per ankšta Europoje todėl važiavo į Ameriką…na o Gintaras čia kai kam buvo kaip Tėtė, kaip kam kaip Mokytojas, kai kam kaip Draugas…buvau pripratęs, kad taip yra… ir atrodė taip bus amžinai…

5 Likes

koks trapus žmogaus gyvenimas…

mes visi bejėgiai prieš lemtį ir mirtį…

nuoširdžiai užjaučiu Gintaro šeimą ir artimuosius

1 Like

Gintai, jei ne amzinai, tai tikrai bent jau ilgai… Netektis netiketa ir skaudi, nes tikrai kaip tu sakai jis buvo lietuviskojo lingo Tėtė. Visada zinodavai, kad jei kazkas neaisku rasi atsakyma, palaikyma ir abskritai motyvacija. Jis subure visa sita bendruomene ir islaike mumyse motyvacija siekti usibreztu tikslu.

2 Likes

Tikrai taip, Gintai. Mokytojas iš didžiosios raidės. Mokytojas, kuris ne mokė, o iš kurio mes mokėmės.

1 Like

Lenkiu ir as savo galva pries Gintara. Amzina atilsi…

Aš ir linkiu užuojautos ir stiprybės šeimai.
Sunku patiketi…skaudi žinia. Aš vien tik Gintaro dėka dar bandau mokytis anglu kalbos, tik jo palaikymas ir motyvacija stume judėti į prieki. Lenkiu ir aš savo galva prieš Gintarą.

1 Like

labai, labai liūdna…nepaslaptis, kad daugelis LingQ esame tik Gintaro dėka, ir aš tik jam dėkingas už tai kad mokausi kalbos, ir štai…iš tikro nebuvom net pažįstami, o jausmas toks kad prarastas labai artimas…
Amžiną atilsį jam, užuojauta artimiesiems

1 Like

Stiprybės artimiesiems. Tu liksi Gintarai mūsų atminty

1 Like

Užuojauta šeimai.
Netikėta žinia ir tikrai, jo labai trūks čia. Labai liūdna…

1 Like

Tiesa sakant, uzmushanti zinia… :(((

1 Like

Dabar, bent jau man kazkaip uzkilo motyvacija kuo daugiau mokytis ir stengtis, kad visas jo cia nudirbtas darbas ir idetos pastangos nenueitu perniek, o is tiesu butu indelis i daugelio musu tobulejima ir ateiti… Tikiuosi dauguma jusu jauciasi taip pat.

2 Likes

net neabejojau, kad ir Steve parašys… With The Greatest Respect, Our Condolences To The Family ...

… nuoširdžiausia užuojauta šeimai ir visiems forumiečiams… Labai liūdna, esu sukrėstas tokios netikėtos skaudžios žinios… Gintaras pažadino man norą dar kartą pabandyt išmokt kalbėt angliškai… nesuprantu, kodėl ryte nemačiau šitos temos, būčiau tikrai važiavęs į laidotuves…

1 Like

As ir laukiau kazko pan is Steve, nes jie juk bendravo nemazai