It looks like you are using an old version of Internet Explorer. Sorry, we only support IE 10 and above. To use the site you will need to use a more up to date browser. We strongly recommend you upgrade to:

Go to page: « 1 5 6 7 8 9 10 11   »

۞ ۞ ۞ ۞

Geros pradžios, drąsių idėjų ir
Naujų atradimų,
Atvirumo viskam, kas nauja ir prasminga !!!!
Sekmingų atejnančių metų

۞ ۞ ۞ ۞

Sveiki, as tai naudoju planseta, man labai patogu, labai greit gaki zodzius perzvelgt, klausytis...viena problemele, kai naudoji plansetui skirta programele- ribotas pamoku skaicius, max manau kokios 30, o siaip viskas patogu...be to, programele atidaro tik paskutines lingq puslapyje pamokas, jei noresite senesniu - turesite puslapyje atsidaryti ir tik tada naudotis...

Visiems dekoju uz pagalba istraukiant failus is archyvo, siaip netaip pavyko, linkiu sekmingo darbo kitais Naujais metais, sie metai buvo man pirmieji, esu patenkintas tais keliais menesiais, manau 200 klausymo valandu visai neblogai, progresas jauciasi, kitais metais manau irgi planuoju kokias dar 400-500 surinkti...linkiu visiems sekmes, gero nusiteikimo ir atsidavimo, ir manau mums pavyks...manau musu darbas yra pats geriausias atlygis ir pagarba siais metais isejusiam Gintarui...

Tai ir aš visus sveikinu su artėjančiais..ir linkiu kitais metais daug nežinomų žodžių, kad vėl turėtumėte ką mokytis :)

Geras palinkėjimas :)
Na ir pridėsiu kad dar visiems linkiu ko man pačiam nuolat trūksta, tai surasti daugiau laiko audio klausymui :)

Su Naujaisiais visus sveikinu,linkiu ištvermės,valios, jėgų ir noro toliau mokytis :) Taip ir gaunasi,ko patiems trūksta, to linkim kitiems :) Grįžau į Lietuvą šventėms,tai ir švenčiu :)

Sveikinu visas LingQ moteris ir merginas su kovo 8!
Šiandien galite nesimokyti :)

AČIŪ, sauliokas. Kaip malonu sulaukti sveikinimų.

O man kaip tik šiandien įkvėpimas.
Paklausiau LingQ-uose šiandien dar labai nedaug. Bet Youtube vaizdelius žiūrinėjau angliškai. kai ką supratau, kai ko ne. Sugrįžau į LingQ-us ir išsiverčiau vieną pamoką, kurią jau buvau žadėjus palikt vėlesniam laikui. Man rodės per sunki. Dabar apsipatenkinus klausaus.

Gal čia gėlytę pasidovanot už šaunumą....

Ačiū, Sauliokai! Gerai, kad ne angliškai pasveikinai, būtų tekę verstis :D

Tai būtų proga užsilinkinti keletą nežinomų žodžių :) Nebent kai toks lingvistas parašyčiau žodžiais kurių aplamai nėra :)

@Mantasnanna

tai ar išsirinkai/nusipirkai skaityklę? Jei taip, kokie atsiliepimai?

@ sauliokas

Turejau daug reikalu, tai savaite visa galima sakyt atsiribojau nuo mokslu ( tik su AJ seta per diena), vakar pasiemiau Pocketbook 624, tai kiek spejau permest akim, tai ispudis labai geras, gal 1000 knygu originaliu buvo ideta,touch gerai veikia palyginus, yra zodynas, tik neradau funkcijos iskart tekste patikrint zodi, manau tokios ir nera, daug formatu palaiko,o nuo siandien bandysiu vakare po knyga perskaityt english-ebooks kur uzrodei.

man irgi džiugu buvo sužinot, kad Mantas įsigijo tikrai naudingą prietaisą, linkiu ta proga smagaus skaitymo :)

O kai isigyjate toki naudinga prietaisa ar dar reikalinga naryste sioje svetaineje. Man baigiasi naryste ir nezinau ka daryti. Nezinau ar pratesti naryste, ar persimesti i knygu skaityma ir isigyti toki prietaisiuka

tas prietaisiukas aišku yra nuostabus daiktas, bet jis neatstoja to lingq žavesio, nors dabar jau nete yra neblogų nemokamų alternatyvų kažkuo panašių į ling sistemą bent jau skaitymui tai labai tinka jei tingisi į žodyną landžiot, mano baigsis birželyje narystė tai jau irgi abejoju kaži ar verta bus toliau tęst nes daugiausiai tai tik skaitau kai pripuolu

@Mantasnanna
Tai sveikinu, manau tikrai nesigailėsi nusipirkęs tokios paskirties daiktą, ir tikiuosi jis nedulkės kur nors po lova :) Jei tokiais tempais - po vieną kas vakarą skaitysi tai greit mane pralenksi :)

@astasi
Čia jau pačiai teks spręst :) jei viskas jau aišku ir čia nėra ką veikti tai matyt kad neverta tęst. Man tai tai dar oi kiek veiklos laukia tai toks klausimas neiškilo kai sausį reikėjo prasitęst. Skaityklę vadinčiau pagalbine priemone, ir tikslas būtų skaityti ja normalias knygas o ne tai ką skaitau dabar. Beje, nebūtina gi metams, galima pusmečiui ar kas mėnesį prasitęsinėt.

tai tas ir yra , kad dar daug kas neaisku, bet vis uzsiciklinu paieskose. Man mokslai kazkaip letai labai slenka i prieki ir tas supratimas labai letai ateina. Tai vis ieskau, kas tas smegenis isjudintu :). Del narystes pratesimo, kiek uzmeciau aki per nuoroda, kuria atsiunte, tai maciau, kad pratesti galima tik pusei metu arba metams. Ir jokiu nuolaidu kodu nera :(. Tai pagalvojau, kad isigijus tokia skaitykle(kur nelabai isivaizduoju ka su ja galima daryti) viskas savaime suplauks i smegenis :)
GintasRu tai, kiek suprantu vis griauzia knyga po knygos ir tikriausiai vargo nemato :)

skaityklė nėra joks stebuklas, tik nepaprastas patogumas, kad ji gali visada po ranka pabūt jei tik kur laisva minutė atsiranda..jei teksto nesupranti kompiuteryje tai lygiai taip pat jo nesuprasi ir skaityklėje...į smegenis savaime niekas nesuplaukia, idealiausia būtų pumpuot pačiam nuolat, gausiai ir kiekvieną dieną, šiuo metu knygų negraužiu, tik pripuolamai paskaitau, o taip tai pagrinde kasdien vakarais pažiūriu serialą su angliškai subtitrais ..tai gaunasi 3 viename ir įdomu,,ir paklausau..ir paskaitau...Dexterį dabar sezonas po sezono žiūriu man gan lengvai suprantama kalba šiame seriale.. visus kitus paskui žiūrėsiu:)

haha dekui uz sveikinimus, dabar busiu profesorius :)) Vakar skaiciau vakare, tai net nepajutau kaip valanda praejo, tik vis dar ieskau, kaip zodyna paciam texte "idiegt" vienu paspaudimu, nes norint zodi suzinot, daug veiksmu reikalauja. O skaitykle manau reikalinga skaityt suprantamus textus bent jau 90 % ir tas nezinomas zodis tampa aiskus. ( by AJ). Klausimas butu, koki dekla jus naudojat skaityklem ? ebay paziurejau, tai ten gausus pasirinkimas nuo medziaginiu iki odiniu uzspaudziamu ( tipo magnetinis) nezinau koks patogiausias, nes taip laikant be deklo ne saugiai atrodo.

@ sauliokas
O kokio lygio knygas dabar skaitai is to puslapio ? tarkim elementary viena paemiau, tai manau per lengva, reikes nuo pre-enterm. pradeti :)

kindle iki šiol be dėklo, prestigio buvo kartu su dėklu magnetiniu tai buvo patogus, bet irgi kažkur nukišom..taigi abu skaitytuvai dabar be dėklų..svarbiausiai prie lovos kilimėlį patiest nes labai didelė tikimybė iš vakaro buvusi rankose ryte skaityklė bus ant grindų

Mantai, kaip ten reikalai su žodynu skaityklėje? Ar patogu naudotis? Žiūriu dabar kaina 330 Lt. Ar tai gera kaina? Gal griebti ir man?
Ar būna tokių skaityklių, kad žodynas veiktų panašiai kaip Linq'uose - paspaudi prie žodžio ir matai reikšmę? Gal aš per daug noriu?

Kindle touch skaityklėje žodynas veikia pridėjus pirštą prie žodžio, labai patogu (pirkau pagal skelbimą praktiškai naują 380 lt), prestigio knopkinė skaityklė (gauta dovanų) žodynas labai nepatogus gal 5 kartus spaust pakol dasikasi iki vertimo, jei kas turi apie kitas skaitykles tegu irgi pasidalina įspūdžiais

Oi, ir dar klausimas, ar yra tokių skaityklių, kad ir garsą galėtum klausytis? (ar čia jau visai per daug noriu?)

Taip, žinoma yra, tik su tuo valdymo patogumu tai klausimas, žiūrint kaip valdymas padarytas. Ta prasme nori pasižiūrėt žodžio reikšmę, reikia stabdyt audio... Pas mane yra mp3 palaikymas, tik dar nesinaudojau :)

Sauliokai, o tavo kokia skaityklė primink.

Go to page: « 1 5 6 7 8 9 10 11   »

To comment login or sign up for a free account