It looks like you are using an old version of Internet Explorer. Sorry, we only support IE 10 and above. To use the site you will need to use a more up to date browser. We strongly recommend you upgrade to:

Go to page: « 1 5 6 7 8 9 10 11   »

Pats pasirenka kur gyventi, ar gi ne taip? Londone aš asmeniškai negyvenčiau, yra daug geresnių miestų, tad man jūsų ta "švepla" kalba nerūpi. Jei pasirinkote miestą, ir jame jums patinka, tai tenka prisitaikyti prie aplinkybių. Kiekvienas turi pasirinkimus, kam čia dabar skleisti tą nesąmonę, jog kažkokiam vienam šūdinam mieste netaisyklingai kalba. Niekam tai nerūpi!

@Gi-yobu sergi didybės manija.

Atsiprašysiu, bet visiškai sutinku su Gruta

net nežinau, ką čia bepasakyt, nebent pasiūlyčiau tris kartu giliai įkvėpt ir baigti vaikiškas tarpusavio razborkes kieno žaislai gražesni šioje smėlio dėžeje..iš mano pusės respect to all (čia išsireiškiau angliškai, kad atrodyčiau kaip senas poliglotas) čia esantiems už tai, kad mokotės ir kažko siekiat..jau vien dėl to kyla įtarimas, kad pas jus jau tikrai ausys ne ant raudono siūlo laikosi..nors kartais ir pritingit kai niekas nemato, bet visumoje esat patys tikriausi šaunuoliai..

@Gruta
Kad _konkreciai_ tamstos nuomone, mazai man rupi... Neaktualu, taip sakant... ;)

"Evil",tiesa sakant, ta jusu anglu kalba...
Nespejau isivaziuoti i jos tolesni mokymasi, kaip vel taikos ir ramybes neliko... :'(

@Karemi

Na tu ir pralinksminai mane... su savo tuo "Atsiprašysiu"...
Na taip... Mandagumas labai svarbu dalykas, net gi su tokiais kaip ash... :))

Supratau tik viena...
Su dauguma (bet ne visais) jusu, tai kaip Ciukcems Matematine Analize destyti... Nesvarbu, kad toliau savo "jurtos" mazai, ka ir mate vistiek tave (anyway) durnium ishvadins...

Shiaip aplinkybes vercia mokyti ta buka kalba, todel neprizadu, kad neateisiu drumsti ramybes jusu smelio dezeje...
Na taip, kaip pareiksh Justtis (turbut), kad ash turiu galimybe jos ir nesimokit...
Be jokios abejones..! Turiu tokia galimybe, kaip tas rusas pragyvenes Lietuvoje 20 metu ir nekalbantis lietuvishkai...

Taigi... Bandysiu ilgesni laika cia nesirodyti (na kiek pavyks, deja...), todel ilsekites ar shiaip nosi krapshtykit... ;)

P.S.
@GintarasRu...
Neziurint to, kad retkrciais darai didelio "lodoriaus" ispudi, vistiek tamsta gerbiu uz shalta prota ir linksma buda..! ;)

Na matai, cia dauguma mokinasi anglu kalba "for fun" ima oficialius straipsnius, lingina, klausosi viskas ok, susikaupia tas 7000-10000 zodynas..Ir jie tiki kad pasiekus tam tikra zodziu skaiciu susikalbes,supras :) Kuriems tikrai reikalinga kalba, darbui,mokslui CIA IR DABAR susiduria su kalbos sunkumais ( tuo tarpu atsirenka ka jiems reikia mokintis) to nesupras kuriems kalba tik kazkoks "priedas"

Na ash _labai, labai atsiprashysiu_... Kad nesilaikau savo zodzio - nebuti cia kuri laika ir neprovokuoti, kaikuriems jautrios sielos pilieciams viduriavimo savo pasisakimasi... :/

Bet cia...
Shtai...

Kas rusu kalba supranta... :)))

http://www.youtube.com/watch?v=1sbEf0HVEAA&feat...

Oi tas gruodis, tolstame mes su anglų kalba vienas nuo kito, darbo be proto, švenčių irgi :)
Kaip kitiems metų pabaiga? :)

Labas vakaras, chebryte

Paskaitau tai nuolat. Viską, ką rašot. Tik neturiu ką pridurti, tai nerašau.

O šiandien noriu pasigirt... ir pasidžiaugt,,, Buvau koncerte Robertino Loreti. Džiaugiuos ir giriuos ne todėl, kad koncerte kultūrinaus. O tuo, kad Robertino kalbėjo angliškai. Ir viską puikiai supratau. Dar prieš pusmetį laiko būčiau sėdėjus ir vėpsojus, kaip beždionė.

sveikinu su šiuo pasiekimu ;) argi ne šauni Kalėdinė dovana yra suprasti, galbūt kitoms Kalėdoms jau galėsim ir laisvai bendrauti ;)

ir aš džiaugiuosi kartu ..smagus jausmas kai po įdėtų pastangų atsiranda rezultatas, tada jau galima ir pasigirt, kad ir kiti galėtų pasitemti :)

AČIŪ už palaikymą, vaikinai.

Aurelija, tikrai džiugu girdėti kad jau yra puikus rezultatas pradėjus mokytis LingQ :)

Sveiki pasitikę Kalėdas ir belaukiantys naujųjų

Pavargo mano laptopas... vaizdo plokštė, ar kas ten panašaus "parėjo".... reik naujo ieškotis. Gerai, kad stacionarus dar veikia.
Žentas įkalbinėja pirkt ne laptopą, o planšetą. Kas žinot, ar jis LingQ palaiko? Eina parsisiųst ir klausytis? Gal kas naudojatės?
Tie planšetai su Androidu kiek žinau. O tos programos visai nepažįstu, protingo telefono neturiu... patarkit, žinovai.

planšetės dar neturiu, bet įsivaizduoju su ja labai patogu lovoje užmigt turėtų būti, o su androidu linq draugauja, dukra tel. naudoja, norint įsidiegti pačioje apačioje bet kurio linq puslapio šalia graužtuko yra balvoniukas Android app

Na taip, žinoma draugauja su androidu, o taip pat androide veikia ir visos populiariausios naršyklės, tai jei kažko nebus ar neveiks spec programėlėje, tai galima LingQ atsidaryti ir per pvz firefox ar opera, ir matysi tą patį ką ir dabar. Reiktų pačiai pas ką nors pasibandyti kaip patinka, ne viską su planšete daryti patogu. Nors gal pripratimo reikalas.. Na bet jei yra ir normalus kompas namie, tai gal viskas gerai.
Šiaip planšetės ir aš neturiu, bent kolkas, buvo prieš mėnesį užplaukę,kad gal jau reikia, bet praėjo :)
Beje, yra planšečių ir su windows 8

Va su su Windows tai iš vis šaunu būtų. Aš tai prie google Chrome naršyklės pripratus. Su mazila man ne visus podkastus grajina. Reiks pagooglint.

yep, yra appsai ir androidui ir iosui, tik win8 nėra. Kiek žinau tie appsai turi šiek tiek bėdų, bet pastoviai yra palaikomi.. Appsus ant planšečių verta naudoti tik tuo atveju jei jie labai patogūs, priešingu atveju naršyklės gi tos pačios (Safari/firefox) tad dėl Lingq palaikymo nereiktų sukti galvos :) Ar verta pirkti planšetą? Jei tu tik naršai internete, tik klausaisi audio - taip, priešingu atveju - ne. Rašyti žiauriai nepatogu (nebent prisijungtum išorinę klava:) ), filmus žiūrėti taip pat nesąmonė, bet kokį sudėtingesnį darbelį kančia daryti ir laiko gaišimas.

Chrome yra ant androido :) būtų gėda googlui jei nebūtų:)

AČIŪ, Justis. Pagal jūsų komentarus tai mane viskas tenkina. Darbui ir rašymui turiu stacionarų kompą. Vaikai pernai padovanojo. Tai laptopas liko tik miegamojo kompas. Ryte paštas, LingQai, orai... nu dar kai kurie žaidimukai prasiblaškymui....
Dabar tik teisingą išsirinkt... Nelabai suprantu aš juos pagal parametrus. Kol kas galvoju, kad batareika gerai laikytų, jei kelionėj klausytis.

va čia šiek tiek galima pasiskaityt dėl bendro supratimo pagal ką rinktis planšetę http://www.mydroid.lt/naujienos/kokiu-pigiu-and...

AČIŪ, Gintai

man tai visad patinka lyginti daiktus pagal skaičiukus, kurie ne visada viską pasako, bet daug. Čia yra 25 planšečių palyginimas:
http://tablets-review.toptenreviews.com/index.html

lenovo baterija tikrai įspūdinga, čia nėra konkurentų. Kas liečia techninę įrangą, tai aišku geriau rinktis procesorių su quad žodeliu jei nemėgsti jokio lag'o :) ram 2gb tikrai reiktų, o kiti features'ai jau priklauso nuo poreikių, kurie nėra itin svarbūs ...

Go to page: « 1 5 6 7 8 9 10 11   »

To comment login or sign up for a free account