Susitikimu tema ;)

Atveriu nauja tema

Gal galime susirasyti kas kur gyvena :wink:

As is Kauno

Ir aš iš Kauno, pritariu Vilmai dėl kauniečių susitikimo:)…

Vilnius

nors gyvenu Vilniuje, bet galėčiau į Kauną. Jei keliese, galėtume “susimesti kurui” ir nuvyktume.

Labai norėčiau susitikti ir susipažinti, bet tyliu…nes gyvenu Biržų kaime, ir būtent šeštadieniais,kai visi pramogauja, dirbu …Vilnius tiktų, nes ten tenka būvoti, Kaunas irgi, nes žadu atnaujinti studijas, bet vat šeštadienis niekaip nepasikeis, man darbas :frowning:

Klaipėda. Tik rugsėjis ir spalis užimtas juodai.

As naujai isidarbinau tai irgi visus savaitgalius daugmaz dirbsiu, gal bus koks vienas laisvas per menesi, bet norint viskas imanoma :wink:
O kaunieciu susitikimas visai smagu butu.

… kad tų kauniečių kol kas tik du:)… susitikti dviese nelabai išeina, nes tai daugiau į pasimatymą panašu, o ne į susitikimą:D… nebent Vilmą vyras atlydėtų, aš neprieštarauju:)… trys vilniečiai galėtų prisijungti be problemų, sunkiau Aurelijai ir Hopeidai, vis tik atstumas pirmyn - atgal susidaro… Mūsų norai buvo geri Ernesta, tikėkimės, kad tai kada nors tikrai įvyks:)… Manau, kad visus, esančius šioje temoje galima traukti į draugus ir jums leidus, tą ir pabandysiu padaryt, jei pavyks…

1 Like

Vasarą reikia važiuoti į Klaipėdą:-) Kviečiu:-)

romualdasr, prajuokinot, na bet tiesa sakai, reikia dar trecio zmogaus :))))
o i klaipeda mes kartais vaziuojame, tai manau ir ten galima mini meeta padaryti ;))

Dar pagalvojau, kad butu galima ir FB i draugus vienus kitus priimti, ka manot ir kas ten esate?

Na, štai… ir Klaipėdoje jau du. O mini meet’ai - gera mintis. Pvz. kas nors atvažiuoja į Kauną su reikalais. Iš anksto praneša apie tai šitoje temoje ir jei kas turi laiko, tai atsako ir susitaria pasimatyt. Jei yra bent pusvalandis laisvo laiko, galima susitikti ir pasidalinti patirtim gyvai:)… Manau, kad geriausia vieta tam Kaune yra Savanorių pr. Hyper Maximos Delano, tame Malūne, prie žuvyčių, labai lengva rasti. Vilniečiai, klaipėdiečiai siūlykite susitikimo vietas ir turėsime savo bazes:)…
Dėl FB manau, kad laikas parodys, jei kas artimiau susipažins, tai galės ir draugais dalintis, o kol kas bandykime susicementuoti čia:)… Tai nėra sunku, nes bendri interesai suartina žmones. Ir, ko gero, motyvuoja.

Miride, tu irgi iš Klaipėdos? Valio. Meetas Klaipėdoj. Pavyzdžiui, per jūros šventę. Ernesta, gal irgi atvažiuotum?

sunku pasakyt, laukia uzimta vasara. o del facebooko tai galima ir nepriemus i draugus man atrodo sukurti grupe tiesiog ir visiems i ja istoti

Ir aš iš Klaipėdos :smiley:

Super

Aš Klaipėdos kaimynystėje :)tik 150 km :slight_smile:

tai ir aš visai šalia Klaipėdos įsikūręs… tik 377km jei važiuot į šonus nesimaskatuojant

Nu jo, kai Lietuva tokia didelė… :slight_smile: tai visi kaimynai …

Aš iš Vilniaus, kažkada Dzūkijoj gyvenau ir labai daug grybau pririnkau, va tiap va :slight_smile:

Sveiki, kaip meet’ai bevyksta? Aš iš Klaipėdos.