It looks like you are using an old version of Internet Explorer. Sorry, we only support IE 10 and above. To use the site you will need to use a more up to date browser. We strongly recommend you upgrade to:

Go to page: « 1 4 5 6 7 8 9 10   »

sauliokas gal kartais rusiškai supranti?

Na žinoma, juk čia vienintelė užsienio kalba kurią moku :) Nors aišku tobulėt dar yra kur, kai prieina reikalas iki sudėtingesnių terminų...
Tik va Zamiatkino knygos gal tik iki pusės pasiekiau ir jau pamiršau

tada rekomenduočiau laisvu nuo lingq laiku pabandyt paskaityt ilja franko metodu adaptuotas knygas, man ten patinka, kad išvesta išsireiškimai tiksliai pagal prasmę, labai lavina supratimą

aga, pamenu kad kažkada esi rašęs kad taip skaitai, reikės pagūglint kas čia per daiktas ir kaip juo naudotis, jaučiu ir man patiktų, nes tie žinomų žodžių nežinomi išsireiškimai tai nervina kartais

tai galiu palengvint čia svetainėje yra knygų sarašas, jame susirandi anglų http://www.franklang.ru/index.php/2010-12-30-20...
patikusią nukopini į google , ne visas bet nemažą dalį galima surast, įdedu pavyzdį kaip atrodo http://frankbooks.ru/uploads/attachments/christ... apie patį metodą kaip skaityti ten irgi svetainėje yra parašyta reikia pasimaigyt

Ačiū, Gintai. Truputį paskaičiau pvz, tai keistai taip :) Kitą dieną reikės pasigilint į skaitymo subtilybes

Gintai, ačiū... netgi patiko sakyčiau, kadangi labai daug skaitau, tai papildomai bus manau naudinga:)
apie patį metodą rašo čia:

http://www.franklang.ru/index.php/2010-12-30-18...

labiausiai patiko ši citata:

Кроме того, вряд ли данным методом будут пользоваться люди, не имеющие привычки к чтению. Если они по-русски не читают, с чего бы они вдруг зачитали по-английски?

И, наконец, этот метод сработает лишь в том случае, если книга действительно интересна читателю.

taigi va, ką ir reikėjo sužinot - šitas kaip ir visi kiti metodai naudojant juos teisingai turėtų suveikti :)

... manau, kad Gintaras pasakytų, kad yra daug gerų metodų, bet LingQ yra geriausias... Juk vaikai, skaityti nemokėdami, per porą metų pradeda kalbėti:)... o mums juk to labiausiai reikia. Nemeskit kelio dėl takelio:D... Skaitykit į sveikatą tik po to, kai atiduosite duoklę LingQ!!!!!

Sveiki visi, kas mane dar prisimena:)... iškritau iš šio žaidimo po to įvykio. Dabar, žinoma, gailiuosi, nes kovo 27 baigsis mano apmokėtas kursas. Nors kad tik noro būtų, o metodų atsiras pakankamai ir nemokamų :DDD............... Iškritau, bet neatitolau, nes visą forumo susirašinėjimą gaunu į paštą. Smagu, kad yra branduoliukas ir Gintaro pradėtas darbas vis dar juda. Ne taip, kaip jam būnant, bet tikiuosi, atsiras toks energingas ir taip savo laiką mokantis organizuoti žmogus. To ir linkiu mums visiems:)... Su Valetinadieniu mielieji, daug daug meilės, laimės, bučiniųųųųųų.......:)

Romualdai, aišku, kad tave prisimenam kuo puikiausiai. Negi po kovo 27 žadi baigti mokymąsi. Juk galima tęsti ir toliau.
Mano metinis apmokėtas kursas baigsis balandžio 9, bet būtinai prasitęsiu. Jei netiks mano kortelė, tai prisirišiu dukros PayPalą, bet mokymosi nenutrauskiu.
Nenuleisk rankų, Romualdai. Juk tiek jau nueita, taip smagu buvo. Jei labai taupai pinigus prisilinkink galybę pamokų į priekį ir toliau mokykis. Juk taip malonu, kai pradedi suprasti kalbą.

tai va, mano jaunėlė dukra jau kuris laikas ištisai Įnikusi į telefoną.. vis ten kažkokia programėlė pasakiusi kažką ispaniškai činktelna . taip mokosi ispanų kalbą..šiandien dėsto ji man, kad jau nesunkiai pasikalba su savimi ispaniškai, na tipo ką galvoja ar mato aplinkui apie tą ir pasikalba nesunkiai..klausiu kiek laiko mokaisi..palankstė pirštus skaičiuodama ir sako na jau gal kokie 4 mėnesiai bus..tai net susinervijau ir nebandžiau metais skaičiuot savo pastangų..moralas gal būtų toks, kai labai nori ir įdomu tai gaunasi greit ir gerai kokį metodą benaudotum

Sveiki, kažkas minėjo, kad mokosi pagal filmus su subtitrais. Gal kokią nuorodėlę įmestumėte.

kokia nuoroda? atsisiunti filma, atsisiunti subtitrus ir mokais

@Jurgitagita
na taip, su filmais tai reikia pačiam siųstis, kas domina ir mokytis. Aišku yra keli keliai, tai paprasčiausiais tiesiog žiūrėti juos per kompą ar tv, arba kitas būdas tai pažaist, darytis pamokas, keltis į LingQ audio ir tekstus ir mokintis sistemoje. Kaip tą padaryti taip pat yra info forume. Šiaip viskas paprasta, bet užima kažkiek laiko.

@GintasRu
Tai vai, kai nori ir kai įdomu :) Iš tikro rodos kiek nedaug reikia

vakar dar dukros paklausinėjau koks motyvas stumia į priekį, ai sako noriu kuo greičiau ispanų pabaigt, tada dar kokias 4-5 kalbas pramokt..visai jau saiko nebeturi mergina tuomkart pagalvojau :)

@ sauliokas

Tu rasei, kad pirkai skaitykle.Gal pirkai is amazono ? matau 60 svaru kindle 6 ink galvoju ar verta.

@ mantas nežinau kindle 6 galimybiu, bet galiu šiaip pasidalint įspūdžiais dėl skaityklės, turim seimoje 2, viena kindle touch liečiamu ekranu, kita prestigio firmos knopkiniu valdymu, suprantamą tekstą jokio skirtumo su katra skaityt, jei reikia žodyno kindle žymiai patogesnė, tik pirštą pridedi prie nežinomo žodžio ir išoka langas su paaiškinimais, su knopkemis bent jau prestigio reikia gal kokius penkis paspaudimus daryt pakol prisikasi iki vertimo
prisiminiau tai pridėsiu facebook yra kindle knygų mylėtoju klubas ten galima pasiklaust apie bet kurią kindle skaityklę

@Mantasnanna
ne ne iš amazono, pas mane onyx skaityklė. Kaip ir Gintas rašo, jei planuoji naudotis žodynu, liečiamu ekranu tikrai patogiau, jei ne tai į tą funkciją neverta kreipti dėmesio. Aišku kiekvienoje skaityklėje žodyno funkcija kiek skirtingai įgyvendinta. Be to labai geras dalykas man yra ekrano pašvietimas, nesi priklausomas nuo aplinkos, galima skaityti ir naktį. Jei iš kindle tai imčiau tik Kindle Paperwhite, na bet ji aišku ir brangesnė. Tai va susidėliok ko reikia ir žiūrėk ar verta ar ne, Jei tik skaityti prie gero apšvietimo tai geras ir tavo pasirinktas variantas. Faktas kad skaityti patogus daikčiukas ir turėti verta..

Dekui uz atsakymus, bet deja is amazono.co.uk i lietuva nesiuncia, pavertus doleriais nebent, bet siuntimas gaunasi is USA, bus muitas. O ebay ziurejau, tai tas pats kas lietuvoj pirkt, pvz skytech.

Na o ką tu manei, plius tas pigiausias variantas su reklamomis kiek žinau. Dėl kelių litų skirtumo mano nuomone geriau jau pirkti Lietuvoje (rašosi iš didžiosios raidės), su realia garantija. Juolab kad yra ir kitų skaityklių, su mažiau išsidirbinėjimų ;)

Kaip suprast su maziau issidirbinejimu ? ziurejau ir kitas, prestigio ( atsiliepimai ne kokie uzsienio forumuose), kogo ( viena is prasciausiu), onyx neradau pardavime Lietuvoje, PocketBook - mazai atsiliepimu,Isvada kindle 5 rytoj uzsisakysiu, nereikia man experimentu :) juolab nesu net rankose laikes jokios elektronines skaitykles.

Aš tai imčiau tą paperwhite, turiu kindle 5 tai truputėlį nepatogu jei prastas apšvietimas. Kitaip sakant, jei patogu skaityti paprastą knygą tai bus patogu ir šį daikčiuką naudot, o jei nori daugiau komforto reikia ir investuot..

@ justtis

Jau is amazono atkeliauja kindle, o paperwhite tai gal ateiti, jeigu uzkabins skaitymas.O dar skaiciau, kad kindle prirista kazkaip prie amazono, negalesiu pdf formatu skaityt ? negi nera jokios programeles, kuri nulauztu ir leistu per kompa isimest ka nori ? tarkim is sito psl www.english-e-books.net

O tai kaip tu čia perki net neišsiaiškinęs kas kaip :)
Kindle ne ta skaityklė kuri rodo visus formatus, bet tai juk yra galybė konvertavimo programų, viena iš jų calibre, kurios sukonvertuoja į tau reikalingą formatą. Kindle berods Mobi palaiko, šiuo formatu tame puslapyje taip pat knygas galima parsisiųsti.

Dėl pdf tai jei turi minty skanuotas knygas, tai ne tokiu ekranu skaitykle jas skaityt...

Gali išduot kiek gaunasi iš amazono parsisiųst, jei jau apsimoka?

Go to page: « 1 4 5 6 7 8 9 10   »

To comment login or sign up for a free account