It looks like you are using an old version of Internet Explorer. Sorry, we only support IE 10 and above. To use the site you will need to use a more up to date browser. We strongly recommend you upgrade to:

Go to page: « 1 4 5 6 7 8 9 10

Paziurejau, atmete siuntima is vokieciu amazono ... ten tik 50 euru dabar, bet matyk tik VOKIECIAMS :) Susinervinau ir nusprendziau kindle nepirkt labai uzkelta kaina Lietuvoj, mazai formatu palaiko,rytoj is skytech griebsiu http://www.skytech.lt/pb624yww-pocketbook-basic...

Na taip, yra ten tų žavingų kainų, tik ne mums ... :)

Šiaip beveik 200 pridėjus gaunasi pocketbook 623 su geresnės raiškos ekranu, su ekrano pašvietimu, mp3 palaikymu :)

Dar kai ieškojau buvau šituos radęs http://www.icarusreader.com/ Tik nepamenu kas man juose nepatiko

O koks tavo tikslus modelis ? is amerikos nesiusiu, muitas bus, plius menesi laukt :D

Šitie icarus tai Europoj, kelios dienos pristatymui. Na bet geriau pirk ką išsirinkai ir ramu bus, mano irgi su savais minusais tai negaliu sakyt kad rekomenduoju, nors matau jau su androidu modelis pasirodė..

galiu tik parekomenduot dėl viso pikto pasižvalgyt po vietinius skelbimus, bent jau man naują kindle pavyko pagal skelbimą Lietuvoje nupirkt lygiai už tiek kiek amerikoje tuo metu jo kaina buvo, nuo paieškos iki jį atvežė į Vilnių procesas užtruko 2 dienas

arba būna juk nusiperka žmonės nes kažkas pasakė kad geras daiktas, paguli kelis mėnesius stalčiuke, ir supranta žmogelis, velniam man jos reikia :) . Belieka laiku tokį skelbimą atsiverst :)

Pastebejau, senu nariu kazkaip nebesimato.Perskaiciau visa foruma, ypac Gintaro mintis, nora atvert zmonem akis.Man jo visos zinutes,atsakymai i zmoniu klausimus ir nora tobulet tiesiog pribloske.O kas atsitiko, negaliu patiket.
Beje, Gintaras pradejo Stevo knyga skaityt praktiskai nuo pagrindu ir baige ja per metus laiko, gal kas siuo metu seka jo pavyzdziu ? As dar tik isibegeju, bet jauciu kaip su kiekviena diena zinios kyla aukstyn.Butu gerai, kad senbuviai pasireikstu ( pasidalintu mintim), man dar patiko blogas Mirides, kaip per metus laiko, tiek patobulejo, tiek klausymo valandu surinkta.

Mantai tikri seni nariai per tuos metus jau viską išmoko tai ir plaukia dabar per gyvenimą vargo nematydami :)

@Mantasnanna

Mokomės kas kiek gali ir kaip gali. Žinoma, visaip būna. Gintaras buvo daugiau negu patyręs narys. Matyt nemažai dalis pradinio įkvėpimo atėjo ir man iš jo. Džiaugiuosi, kad tada balandį pradėjau. Bus jau metai, kaip čia. Rezultatas kol kas kuklus, bet narystę prasitęsiu. Trūksta aktyvaus klausimo valandų, bet nemanau, kad reikia sustoti ir pasiduoti. Pasidalinsiu mintimis plačiau kiek vėlesniame įraše.

Mantai, o tu čia apie kurią tiksliai knygą? Aš "The Way of The Linguist: A Language Learning Odyssey" skaitau ir klausau tą kas įkelta pamokose, bet čia gerokai sutrumpintas variantas, 62 pamokos po 2-8min ir viskas, į antrą pusę persiritau.
Dar matau kad turiu kitą Steve knygą "The Linguist On Language" bet be audio, čia jau apie tai kaip mokytis pagrinde.

@sauliokas

Taip apie "The Way of The Linguist: A Language Learning Odyssey". Kita po sios skaitysiu, o audio tos knygos apskritai nera ?

As irgi šitą knygą skaitau.

@Mantasnanna

na aš kolkas neužmačiau audio, įtariu nėra

@Jurgitagita

Skaitai šitą sutrumpintą versiją iš bibliotekos?
Niekas nelygino kuri čia maždaug knygos dalis pateikta procentaliai?

O kur gavot visą knygą. Matau tik pirkti galima.

Negavau...mačiau tik books.google, pradžią peržvelgiau, o pasirodo ir ten jos gal tik dalis, kita neprieinama. Tai belieka arba pirkti, arba skaityti kas yra :)

Gal yra koks gudrus budas klausyti ziniu naujausiu, kad butu su subtitrais? Žiūriu BBS, ten lengviau suprasti, bet neradau subtitru. Gal kas klausot, ziurit, skaitot?

Go to page: « 1 4 5 6 7 8 9 10

To comment login or sign up for a free account