Tecniniai klausimai

Sveiki,
turiu tokia problemele.
neveikia prie pamokeliu desiniajame kampe esantis player.

Aciu uz atsakyma.

Pabandyk perkrauti puslapį (F5 arba “Refresh”)

neveikia

@zorge. Kokia tavo naršyklė? Explorer’is? Gal pabandyk atsidaryti LingQ’ą su kokia nors kita?

su Mozilla man Lingq visai nedirba, su Explorer neveikia tas player, o su google Chrome viskas puikiai.
aciu visiem uz rupesti.

Dar vienas klausimelis:
ar galima usigrazinti Basic paskyra :slight_smile:

kazko pradejo zodynai neveikt, viskas gerai visada buvo. Dabar kai paspaudziu pvz redaguot zodi ir paspaudziu "ieskoti zodyne"tai mane ismeta isvis is lingo puslapio ir nueina i to zodyno puslapi, o ne rodo ta zodyna zodzio redagavimo langelyje kaip aksciau… Ka daryt?? :(( labai nepatogu. su chrome ir mozila meginau. tas pats
ï

@zorge
galima laisvai judėti visom kryptim tik neatsimenu dėl apmokėjimo. Atrodo, kad buvo tokia galimybė, jeigu sumirguoji į FREE neišnaudojęs viso apmokėto laiko ir po to grįžti į Basic, tai lyg tai tą neišnaudotą mokestį buvo galima išgelbėti ir išnaudoti iki galo. Bet dėl to reikėtų pasitikslinti FAQ arba pas administratorius.

@Karemi
Kartais padeda išsimiegoti :wink: Kai LingQ’e daro atnaujinimus, dažnai nustoja veikti tai viena, tai kita funkcija. Kitą rytą dažniausiai jau viskas būna sutvarkyta.

Dėl visko pasižiūrėk, koks žodynas pas tave nustatytas kaip “default”. Kai būna Babylon, paprastai nekyla rūpesčių. Man vieną kartą buvo panaši problema, kai iš tos žodynų krūvos pridėjau google images, tai ant kiekvieno žodžio siuntė žiūrėti paveikslų. Gaila, kad pamiršau, kaip išsprendžiau tą problemą. Žodžiu reikia kažkaip pakliūti į žodyno nustatymus ir iš ten pašalinti tą žodyną, kuris drumsčia vandenį.

Ir dar reikia parašyti apie tai į problemų forumą, kad pataisytų ir ateity nekiltų tokių problemų. Vadinasi jis LingQ Updates and Known Issues:

labas, kaip istrinti lingq programa, isejo taip kad isejo dwi:-) bereikalo smsai eina i gmaila

@waranass
Skyriuje Paskyra (Account) yra nuoroda “Click here to cancel your account” ar kažkaip panašiai lietuviškai. Reikia ant jos paspausti ir paskyra dings.

https://www.lingq.com/accounts/account/

pas mane urban dictionary ten taip kvailioja :smiley: aciu, tikiuos pades tavo patarimai

Kortelėje įsimenamas tas žodynas, kuris buvo lingq’o išsaugojimo momentu. Sekantį kartą jis atsidaro pirmas, tai, kol problema bus išspręsta, gali tiesiog perkėlus reikšmę į jos vietą, perjungti vėl ant “nekvailiojančio” žodyno, o paskui, esant reikalui, vėl galėsi naudotis kokiu patinka. Tik prisimink vėl perjungti atgal prieš išsaugodama lingq’ą.

Tai, kad nespeju perjungt zodyno, kai paspaudziu “dictionaries” man iskart tas atsidarineja visam puslapyje o ne langely…

Gal pabandyk atsidaryti užinkintą žodį (Edit LingQ), o tada paspausti Dictionaries ir iš karto paspausti ant kito žodyno… jei spėsi :slight_smile:

Meginau daug kartu :smiley: nepavyko. bet nieko parasiau jau i ta foruma kur numetei, tai sutvarke

Ačiū Dievui. Aš tai tingėjau laukti pagalbos, tai kažkaip pats susitvarkiau, bet pagaliau atsirado kažkas, kas išsprendė problemą :wink:

Kodel man card/uose kur yra garsiaklbis (paspaudus ant jo) nera tarimo ?

@edita_mokausi. Pasitikrink naršykles. Chrome ir Firefox veikia gerai, Explorer’is dažnai ne.

Sos, neiseina istrinti zodziu zodyne :frowning:

Atidaryk langeli kortelese arba kur redaguoti zodi ir tiesiog klaviaturoj paspausk delete :wink: