Tłumaczenie spektaklu (Translating a play)

[I know there is no way to learn polish on lingq, unfortunately. But this post is mainly for polish native speakers in the linq community learning other languages. Preferably swedish.]

Już od wielu miesięcy pracuję nad tłumaczeniem polskiego spektaklu. Zacząłem chyba w 2 lata temu. Oglądałem go kiedyś na youtube, to bardzo ciekawy spektakl. Jest zatytułowany “Scenariusz dla trzech aktorów”.
Bardzo interesuję się teatrem i mogę z pewnością powiedzieć, że nigdy nie widziałem czegoś takiego. Widziałem już wiele eksperymentalnych spektakli, więc jestem pewien, że dobrze trafiłem. Coś się stało z filmem i nie mogłem go znaleźć na youtube. Bardzo bardzo długo szukałem go w internecie. I nareścze znalazłem na stronie Chomikuj.pl.
I właśnie tam wszystko się zaczęło.

Mam do was pytanie, czy ktoś może mi pomóc z kilkoma zdaniami? Bądź tylko z jednym zdaniem lub ogólną interpretacją.Jestem prawie gotowy. Na 99% gotowy.
Kiedyś moje tłumaczenie szło mi bardzo dobrze i pomyślałem, że jest całkiem gotowe. Dodałem film i napisy na youtube. Kiedy go teraz oglądam widzę wiele oczywistych błędów. Więc muszę zrobić to lepiej.
Zwracam się do was jeszcze raz z prośbą (bo kiedyś spytałem już innych Polaków) o pomoc w skończeniu tego tłumaczenia.

Z polskiego na szwedzki > Lub z polskiego na angielski a potem na szwedzki.
Lub tylko po polsku bo to jest pierwotnie po polsku.
Dodajcie mnie na skype’a: Otviss
Ci z was, którzy nie lubią rozmawiać na skype’ie mogą pisać PM a ja podam mój email. Ale chiałbym tak istotnie że by ktoś z mną rozmawiał i razem przejść przez całego spektaklu.Być może że uczysz się Szwedskiego, więc jasne. To będzie dobra nauka dla ciebie.
Ułatwia mi aby ty też interesujesz się teatrem. :slight_smile:

Na razie.
-Oskar

Skype: Otviss

Na pewno mozesz sie nauczyc jezyka Polskiego przez LingQ!

Już widzę! Dziękuję bardzo :slight_smile:

Hej Oskar

Min polska är inte modersmål men jag förstår det bra.

Mam nadzieje, że jednego dnia będę mówić plynnie po polsku i po szwedzku. Ale nie wiem, czy mogę pomoc ze spektaklem.

Det är mycket intressant att hitta någon som skriver på polska så många här.
Lycka till!

Cześć Ress. Nie mogę na pierwszego wrażenia ustalić, czy możesz mi pomóc. Szukam kogoś kto ma dużego słownictwo więc potrzeba mi native speakera. Jak chceś to mogę ci wysłać link do spektaklu na youtube. Sam możesz ustalić czy będziesz mógł pomóc :slight_smile: